Thermia Diplomat Optimum G3

  • Vähendab teie energiakulu 80%
  • Optimum-tehnoloogia tagab suurema aastaringse efektiivsuse
  • Väga tõhus sooja vee valmistamine (TWS- ja HGW-tehnoloogia)
  • Paindlikkus nii uusehitiste kui ka renoveerimisobjektide puhul
  • Üks lahendus – küte, soe tarbevesi ja jahutus
  • Väike müratase
  • Online – reguleerige soojuspumpa ükskõik kus te ka ei viibiks
Thermia Diplomat Optimum G3

A+++ energiaklass, kui soojuspump on integreeritud süsteemi osa.

A+++

A+++ energiaklass, kui soojuspump on ainus soojusallikas. Energiaklass on arvutatud ökoloogilise projekteerimise direktiivi 811/2013 kohaselt

A+++

Omadused

 • Töötab tõhusalt igal aastaajal

  Töötab tõhusalt igal aastaajal

  Thermia Diplomat Optimum G3 on maasoojuspump, mis tagab tänu unikaalsetele tehnilistele lahendustele aastaringse suure jõudluse. Tänu muljetavaldavale kasutegurile (COP) 4,8 (G3 10 klass B0/W35 standardi EN14511 kohaselt) võimaldab Thermia Diplomat Optimum G3 vähendada energiatarbimist kuni 80%.

  Kasuteguriga mõõdetakse soojuspumba efektiivsust ning see näitab toodetud ja tarbitud energiahulga suhet. Mida suurem see tegur on, seda parema süsteemiga on tegemist.

 • Arukas juhtimissüsteem

  Arukas juhtimissüsteem

  Juhtseade koordineerib ja juhib küttesüsteemi. Thermia soojuspumbad töötavad suure täpsusega, et tagada teie kodus parim võimalik sisekliima võimalikult väikeste kuludega. Meie juhtseadet on väga lihtne kasutada.

  Juhtseade kuvab küttekõverad visuaalselt, ja kui kõverad on kord seatud, ei ole enam vaja nendele mõelda. Temperatuuri suurendamiseks või vähendamiseks piisab ühest nupuvajutusest.

 • Küte

  Küte

  Kõige tavalisemad Euroopa küttesüsteemid on veepõhised, st vesi transpordib soojusenergia radiaatoritesse või vesipõrandaküttesüsteemidesse. Veepõhise jaotussüsteemi väljundtemperatuur on põrandakütte puhul tavaliselt 30–35 °C ja radiaatorite puhul 45–55 °C. Thermia soojuspumbad pakuvad väikese süsinikuheitega alternatiivi moodsate hoonete traditsioonilistele kateldele, olenemata sellest, kas tegemist on uusehitise või remondiobjektiga ja milline on küttesüsteemis nõutav temperatuur.

 • Jahutus suvel

  Jahutus suvel

  Soojuspump tagab talvel kütmise, kuid suvel saab protsessi lihtsasti ümber pöörata. Soojuspump kogub majast soojust ja juhib selle pinnasesse puuritud puurauku, tagades jahutuse. See on tavalise õhukonditsioneeriga võrreldes kulusäästlikum. Lisatarvikuga Diplomat Optimum G3 võib suvel tagada ka maja efektiivse jahutuse.

 • Erandlik sooja vee valmistamine

  Erandlik sooja vee valmistamine

  HGW-tehnoloogia (sooja vee kuumgaassoojusvaheti) puhul on Thermia töötanud välja ainulaadse sooja vee valmistamise meetodi. Samal ajal, kui soojendatakse läbi maja küttesüsteemi juhitavat vett, valmistatakse kuumgaassoojusvahetis väga kõrgel temperatuuril sooja vett. See tähendab, et maja kütteperioodi ajal saab rohkesti kasutada väga odava hinnaga sooja vett. Thermia soojuspumbad, mis on varustatud HGW-tehnoloogiaga ja sisseehitatud 180-liitrise soojaveeboileriga, suudavad veevõtukoha jaoks valmistada 419 liitrit sooja vett (40 °C), mis võimaldab ühel ajal duši all olla kuni üheksal inimesel.

 • Rohkem ja kiirem soe vesi

  Rohkem ja kiirem soe vesi

  Soojaveeboiler on varustatud meie TWS (Tap Water Stratification – kraanivee kihistamise) tehnoloogiaga, mis tähendab, et sooja vett valmistatakse kiiremini ja kõrgemal temperatuuril kui traditsioonilise tehnoloogia puhul. Kuna soe vesi lahjendatakse kraanivee temperatuurile, on kasutatava sooja vee maht tänu kõrgemale temperatuurile palju suurem.

  Thermia sooja vee valmistamine võrreldes muude tootemarkidega:

  TWS-tehnoloogiaga Thermia Tüüpiline traditsiooniline soojaveeboiler
  • Täitmine temperatuurilt 40 °C kuni täiskoormuseni, kasutades TWS-tehnoloogiat: ainult 21 minutit.
  • Täitmine temperatuurilt 40 °C kuni täiskoormuseni, kasutades traditsioonilist soojaveeboilerit: 50 minutit.
  • Aeg paagi täielikuks täitmiseks pärast tippkoormusega tarbimist: 21 minutit.
  • Aeg paagi täielikuks täitmiseks pärast tippkoormusega tarbimist: 50 min.
 • Optimum-tehnoloogia

  Optimum-tehnoloogia

  Optimum-tehnoloogia on tehnoloogia, mis jälgib pidevalt teie süsteemi ja reguleerib selle põhjal pumba jõudlust. Juhtseade jälgib pidevalt süsteemi ja vajaduse korral reguleerib automaatselt ringluspumpade kiirust, et hoida soolalahuse ja kütteahela ettenähtud temperatuuride vahet. Reguleeritava kiirusega A-klassi pumbad tagavad, et pumba igapäevase töötamise saab alati seada kasutaja nõuete ja tingimuste kohaseks. See tähendab, et võite olla kindel, et pump töötab alati maksimaalse efektiivsusega.

 • Paindlikkus

  Paindlikkus

  Thermia Diplomat Optimum G3 on saadaval viie väljundvõimsusega: 6 kW, 8 kW, 10 kW, 13 kW ja 17 kW, ainult kolmefaasilise (400 V) versioonina.  Mudelil G3 on integreeritud 180-liitrine soojaveeboiler, kuid Thermia Diplomat Duo Optimum G3 on versioon ilma soojaveeboilerita, mis on siiski valmis töötamiseks Thermia MBH soojaveeboileritega mahuga 200 või 300 liitrit või mõne muu soojaveeboileriga. Tänu tarvikute laiale valikule suudab G3 tagada ka jahutuse ja basseini kütmise ning võib töötada koos päikeseküttepaneelide või lisakütteseadmetega.

 • Thermia Online

  Thermia Online

  Rakendusprogrammi Thermia Online abil saab kontrollida küttesüsteemi nõuetekohast töötamist, vähendada puhkusel viibimise ajaks maja ruumitemperatuuri või saada sõnumeid, kui peaks ilmnema midagi ootamatut. Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta. Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks.

 • Basseini kütmine

  Basseini kütmine

  Mudelit G3 saab lihtsasti täiendada nii, et see saaks kütta aasta ringi teie basseini. Nii saate basseini nautida aasta ringi ja vähendada oluliselt selle kütmise kulusid.

 • Skandinaavia disaini ja vastupidavuse olemus

  Skandinaavia disaini ja vastupidavuse olemus

  Thermia soojuspumbad on konstrueeritud, katsetatud ja valmistatud Euroopa kõige karmimates kliimatingimustes. Rootsi talved võivad olla ekstreemsed. Veebruar on tavaliselt kõige külmem kuu, kus temperatuur võib Põhja-Rootsis langeda nii madalale kui –30 °C või veelgi madalamale ning kus maju tuleb kütta septembrist maini. Thermia Diplomat Optimum G3 põhineb soojuspumpade väljatöötamise ja tarnimise 40 aasta pikkusel kogemusel ning see on olnud pärast väljalaskmist 2012. aastal üks Thermia suurima müügieduga tooteid.

Kas teadsite, et...

Kas teadsite, et...

Sooja vee väga hea kättesaadavus

Tänu Thermia HGW tehnoloogiaga soojuspumbale saate käia sagedamini ja pikemat aega duši all. Keskmiselt tarbib dušš umbes 35–40 liitrit vett temperatuuriga 40 °C. Mudel Diplomat Optimum G3 annab 419 liitrit sooja kraanivett, mis võimaldab korraga duši all käia kuni üheksal inimesel. Samasugune võrdlus kehtib vanniskäimise kohta, kus ühe vannitäie sooja vee vajadus on 150 liitrit. Tänu Thermia soojuspumbale saate traditsiooniliste veeboileritega soojuspumpadega võrreldes vannis käia üle kahe korra sagedamini.

Thermia patenteeritud HGW (Hot Gas Water) tarbevee kuumgaasiga tootmise tehnoloogia

Kuidas saab HGW (Hot Gas Water) tehnoloogia teie perekonna elu mugavamaks ja meeldivamaks muuta?

Thermia patenteeritud HGW (Hot Gas Water) tarbevee kuumgaasiga tootmise tehnoloogia

HGW (Hot Gas Water) tehnoloogia eelised:

 • kütab teie kodu ja toodab samal ajal kodust sooja tarbevett;
 • väiksemad elektriarved;
 • rohkem sooja vett;
 • kõrgem vee temperatuur – üle  90 °C paagis;
 •  kuni 20 protsenti tõhusam aastane sooja tarbevee tootmine;
 • varustab teie survedušši, mullivanni ja muud pidevalt odava sooja veega.

Thermia kliendid jutustavad oma lugusid

 • Pärast kõigi saadaolevate variantidega tutvumist otsustas majaomanik Thermia kasuks. Atlas Tradingi välja pakutud süsteem põhines passiivse jahutuse mooduliga maasoojuspumbal Thermia Diplomat Optimum G3 8kW, mis vastas projekti kõigile nõuetele.

  Jõudlus, mis räägib iseenda eest

  Investor ehitas uut maja ja otsustas kasutada taastuvenergia allikat. Maja elamispind on 235 m² ja see asub Kesk-Sloveenias Domžale linnas , umbes 15-minutilise sõidu kaugusel Ljubljanast ja sama kaugel Alpidest. Majaomanik oli hästi kursis erinevat tüüpi taastuvenergia allikatega ja oma uue maja energiatarbega. Maja keldrikorrusel on koduspaa saunaga, treeninguseadmetega ja mullivanniga, mis vajab aastaringset kütmist.

  …rahuldasime täielikult majaomaniku kõik nõudmised ja tagasime kõik vajalikud funktsioonid. Veelgi enam – kui mõõtsime SPF-i kolme aasta pärast uuesti, oli see 4,17 ehk täiuslik tulemus.“ – Yasin Jodeh, Atlas Trading d.o.o. tehnikadirektor

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ

Airwave OÜ

+372 6 000 970