Thermia Calibra Cool

  • Täiuslik sisekliima: küte ja sisseehitatud jahutus
  • Suurepärane küttejõudlus (SCOP 5,77)
  • Valmistab suure koguse sooja vett (260 liitrit)
  • Madalaim müratase turul pakutavate toodete hulgas (29-42 dB(A))
  • Invertertehnoloogia reguleerib soojuspumba automaatselt nii nagu nõuab reaalajas vajalik nõudlus
  • Paindlikkus nii uusehitiste kui renoveerimisobjektide puhul
  • Online – reguleerige soojuspumpa ükskõik kus te ka ei viibiks
  • Parim Skandinaavia disain ja funktsionaalsus
Thermia Calibra Cool

A+++ energiaklass, kui soojuspump on integreeritud süsteemi osa.

A+++

A+++ energiaklass, kui soojuspump on ainus soojusallikas. Energiaklass on arvutatud ökoloogilise projekteerimise direktiivi 811/2013 kohaselt

A+++

Omadused

 • Töötab tõhusalt igal aastaajal

  Töötab tõhusalt igal aastaajal

  Thermia Calibra Cool on invertertehnoloogiaga maasoojuspump, mis tagab tänu unikaalsetele tehnilistele lahendustele suure jõudluse. Tänu oma muljetavaldavale aastaringsele kasutegurile (SCOP-ile) 5,8 (Calibra Cool põrandakütte režiimis temperatuuril 35 °C standardi EN14825 kohaselt) võimaldab Thermia Calibra Cool vähendada energiatarvet kuni 80%.

  SCOP on näitaja, mis kirjeldab soojuspumba töötamist aasta ringi, st nii soojal kui ka külmal aastaajal. See näitab toodetud ja tarbitud energiahulga suhet. Mida suurem see tegur on, seda parema süsteemiga on tegemist.

 • Jahe suvel

  Jahe suvel

  Calibra Cool suudab suvel tagada maja tõhusa jahutuse.

  Calibra Coolil on sisse ehitatud passiivse jahutuse funktsioon. Passiivse jahutuse korral kasutatakse maja loodusliku jahutuse saamiseks maa-alustes ahelates ringlevat külma soolvett. Jahutust saab jaotada erineval viisil, näiteks teatud põrandaküttesüsteemide või ventilaatorseadmete abil.

  Soojuspumba kasutamine passiivse jahutuse tagamiseks on nii alginvesteeringute kui ka jooksvate kulude suhtes oluliselt kulutõhusam kui traditsiooniline kliimaseade.

 • Paindlikkus

  Paindlikkus

  Calibra Cool on saadaval ühes võimsusklassis: Calibra Cool 7 (1,5–7 kW) kolmefaasilise versioonina (400 V).

  Calibral Cool on sisseehitatud 184-liitrine soojaveepaak ja vajaduse korral saab selle ühendada MBH Calibra 200 või MBH Calibra 300-ga või mis tahes soojaveeboileriga.

  Tänu tarvikute laiale valikule suudab Calibra Cool tagada ka jahutuse ja basseini kütmise ning võib töötada koos päikeseküttepaneelide või lisakütteseadmetega.

 • Rohkem ja kiirem soe vesi

  Rohkem ja kiirem soe vesi

  Soojaveeboiler on varustatud meie TWS (Tap Water Stratification – kraanivee kihistamise) tehnoloogiaga, mis tähendab, et sooja vett valmistatakse kiiremini ja kõrgemal temperatuuril kui traditsioonilise tehnoloogia puhul. Kuna soe vesi lahjendatakse kraanivee temperatuurile, on kasutatava sooja vee maht tänu kõrgemale temperatuurile palju suurem.

  Inverter ja TWS-tehnoloogia muudavad Calibra Cooli oma sektoris kiireimaks ja kõige ökonoomsemaks sooja vee valmistajaks. 260 liitrit sooja majapidamisvett temperatuuriga 40 °C

   

 • Väike müratase

  Väike müratase

  Uus mehaaniline konstruktsioon muudab Calibra Cooli üheks kõige vaiksemaks müügilolevaks soojuspumbaks. Calibra Cool 7 talitluse helivõimsustasemed on olenevalt kompressori kiirusest vahemikus 29 dB(A) kuni 42 dB(A) (standardite EN12102 ja EN ISO 3741 kohaselt).

  Calibra Cool 7 on turul pakutavate hulgas üks vaiksemaid soojuspumpasid.

 • Invertertehnoloogia

  Invertertehnoloogia

  Invertertehnoloogia reguleerib soojuspumba võimsust pidevalt hetkenõudluse järgi, mis tähendab, et soojuspump suudab toota 100% teie energiavajadusest. See tähendab omakorda, et kasutajal ei ole vaja maksta lisakütte eest.

 • Uus arukas juhtimissüsteem

  Uus arukas juhtimissüsteem

  Juhtseade koordineerib ja juhib küttesüsteemi. Thermia soojuspumbad töötavad suure täpsusega, et tagada teie kodus parim võimalik sisekliima võimalikult väikeste kuludega. Meie juhtseadet on väga lihtne kasutada.

  Süsteem kasutab algoritmi, mis tagab madalaimad võimalikud kasutuskulud, hoides soovitud ruumitemperatuuri.

  Uued funktsioonid:

  • värviline puuteekraan ja intuitiivne menüü
  • täielik ülevaade temperatuuridest ja kõveratest
  • Süsteemiuuendused USB-pesa kaudu
  • nutika maja liides hoone juhtimissüsteemiga (BMS-süsteemiga)
 • Puuteekraaniga juhtseade

  Puuteekraaniga juhtseade

  Invertersoojuspumba uus juhtseade paistab silma oma värvilise puuteekraani ja kasutusmugavate ikoonide poolest, mida on lihtne mõista

 • Optimum-tehnoloogia

  Optimum-tehnoloogia

  Optimum-tehnoloogia on tehnoloogia, mis jälgib pidevalt teie süsteemi ja reguleerib selle põhjal pumba jõudlust. Reguleeritava kiirusega A-klassi pumbad tagavad, et pumba igapäevase töötamise saab alati seada kasutaja nõuete ja tingimuste kohaseks. See tähendab, et võite olla kindel, et pump töötab alati maksimaalse efektiivsusega.

 • Küte

  Küte

  Kõige tavalisemad Euroopa küttesüsteemid on veepõhised, st vesi transpordib soojusenergia radiaatoritesse või vesipõrandaküttesüsteemidesse. Veepõhise jaotussüsteemi väljundtemperatuur on põrandakütte puhul tavaliselt 30–35 °C ja radiaatorite puhul 45–55 °C. Thermia soojuspumbad pakuvad väikese süsinikuheitega alternatiivi moodsate hoonete traditsioonilistele kateldele, olenemata sellest, kas tegemist on uusehitise või remondiobjektiga ja milline on küttesüsteemis nõutav temperatuur.

 • Basseini kütmine

  Basseini kütmine

  Thermia Calibra Cool saab lihtsasti täiendada nii, et see saaks kütta aasta ringi teie basseini. Nii saate basseini nautida aasta ringi ja vähendada oluliselt selle kütmise kulusid.

 • Thermia Online – sisseehitatud funktsioon

  Thermia Online – sisseehitatud funktsioon

  Rakendusprogrammi Thermia Online abil saab kontrollida küttesüsteemi nõuetekohast töötamist, vähendada puhkusel viibimise ajaks maja ruumitemperatuuri või saada sõnumeid, kui peaks ilmnema midagi ootamatut. Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta.

  Sisseehitatud onlainfunktsioon on aruka juhtimissüsteemi osa. Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui iPhone’i jaoks.

 • Skandinaavia disaini ja vastupidavuse olemus

  Skandinaavia disaini ja vastupidavuse olemus

  Thermia soojuspumbad on konstrueeritud, katsetatud ja valmistatud Euroopa kõige karmimates kliimatingimustes. Rootsi talved võivad olla ekstreemsed. Veebruar on tavaliselt kõige külmem kuu, kus temperatuur võib Põhja-Rootsis langeda nii madalale kui –30 °C või veelgi madalamale ning kus maju tuleb kütta septembrist maini. Thermia Calibra Cool põhineb soojuspumpade väljatöötamise ja müügi 40-aastasel kogemusel. Tänapäeval on see Thermia tootevalikus uusim elamute kütmiseks ettenähtud maasoojuspump.

Kas teadsite, et...

Kas teadsite, et...

Mugavus, mida soovite. Sääst, mida armastate.

Thermia soojuspumbad annavad energiasäästu kuni 80% ja kasutuskulude säästu 50–75% ning vähendavad teie süsiniku jalajälge umbes 50%.

Allalaadimine

Vaadake reklaamtrükiseid ja tehnilist kirjandust Thermia Calibra Cool kohta

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ

Airwave OÜ

+372 6 000 970