Thermia Atec

  • Vähendab teie energiakulu 75%
  • Suur energiasääst niivõrd madalal temperatuuril kui –20 °C
  • Väike müratase
  • Paindlikkus – kolm erinevat paketti sisetingimustes kasutamiseks: Standard-, Plus- ja Total
  • Üks lahendus kütte ja sooja tarbeveega varustamiseks, mis toetab ka valikulist jahutust ja basseinivee soojendamist
  • Online – reguleerige soojuspumpa ükskõik kus te ka ei viibiks
Atec

A++ energiaklass, kui soojuspump on integreeritud süsteemi – madala temperatuuriga rakenduste puhul näiteks Atec 11 osa

A++

A++ energiaklass, kui soojuspump on ainus soojusallikas

A++

Omadused

 • Töötab tõhusalt igal aastaajal

  Töötab tõhusalt igal aastaajal

  Tänu oma muljetavaldavale kasutegurile (COP-ile) 4,7 (Atec 11 klass A7/W35 standardi EN14511 kohaselt) tagab Thermia Atec maksimaalse energiasäästu. Kasuteguriga mõõdetakse soojuspumba efektiivsust ning see näitab toodetud ja tarbitud energiahulga suhet. Mida suurem see tegur on, seda parema süsteemiga on tegemist.

 • Küte

  Küte

  Kõige tavalisemad Euroopa küttesüsteemid on veepõhised, st vesi transpordib soojusenergia radiaatoritesse või vesipõrandaküttesüsteemidesse. Veepõhise jaotussüsteemi väljundtemperatuur on põrandakütte puhul tavaliselt 30–35 °C ja radiaatorite puhul 45–55 °C. Thermia soojuspumbad pakuvad väikese süsinikuheitega alternatiivi moodsate hoonete traditsioonilistele kateldele, olenemata sellest, kas tegemist on uusehitise või remondiobjektiga ja milline on küttesüsteemis nõutav temperatuur.

 • Jahutus suvel

  Jahutus suvel

  Soojuspump tagab talvel kütmise, kuid suvel saab protsessi lihtsasti ümber pöörata. Soojuspump kogub sel juhul soojuse majast kokku ning eemaldab selle külmutusprotsessi ja kompressori abil (sama tehnoloogia nagu külmikutes), et tagada hoone jahutamine. Niiviisi tagab Atec majas suvel ka jahutuse.

 • Kaskaadfunktsioon

  Kaskaadfunktsioon

  Thermia Ateci soojuspumbad on saadaval erineva väljundvõimsusega ja neid saab kombineerida nii, et saavutatakse võimsus vahemikus 6–36 kW. Üks juhtseade lülitab kaht Ateci soojuspumpa järjest sisse ja välja. See optimeerib efektiivsust ja hoiab kulud võimalikult madalal.

 • Rohkem sooja vett ja kiiremini (Atec Totali siseseadmega)

  Rohkem sooja vett ja kiiremini (Atec Totali siseseadmega)

  Kraanivee kihistamise integreeritud süsteem (TWS) on Thermia patenteeritud tehnoloogia, mis tagab sooja kraanivee äärmiselt kiire valmistamise – annab 15% rohkem sooja vett ning oluliselt kiiremini ja kõrgemal temperatuuril kui traditsiooniliste alternatiivide puhul. TWS-soojaveepaagi korral juhitakse soe vesi soojuspumbast spiraali kaudu läbi soojendatava vee. See tagab tõhusama soojusülekande ja sooja vee suurema mahu.

  Thermia sooja vee valmistamine võrreldes muude tootemarkidega:

  TWS-tehnoloogiaga Thermia Tüüpiline traditsiooniline soojaveeboiler
  • Täitmine temperatuurilt 40 °C kuni täiskoormuseni, kasutades TWS-tehnoloogiat: ainult 21 minutit.
  • Täitmine temperatuurilt 40 °C kuni täiskoormuseni, kasutades traditsioonilist soojaveeboilerit: 50 minutit.
  • Aeg paagi täielikuks täitmiseks pärast tippkoormusega tarbimist: 21 minutit.
  • Aeg paagi täielikuks täitmiseks pärast tippkoormusega tarbimist: 50 min.
 • Arukas juhtimissüsteem

  Arukas juhtimissüsteem

  Juhtseade koordineerib ja juhib küttesüsteemi. Thermia soojuspumbad töötavad suure täpsusega, et tagada teie kodus parim võimalik sisekliima võimalikult väikeste kuludega. Meie juhtseadet on väga lihtne kasutada.

  Juhtseade kuvab küttekõverad visuaalselt, ja kui kõverad on kord seatud, ei ole enam vaja nendele mõelda. Temperatuuri suurendamiseks või vähendamiseks piisab ühest nupuvajutusest.

 • Optimum-tehnoloogia

  Optimum-tehnoloogia

  Optimum-tehnoloogia on tehnoloogia, mis jälgib pidevalt teie süsteemi ja reguleerib selle põhjal pumba jõudlust. Reguleeritava kiirusega A-klassi pumbad tagavad, et pumba igapäevase töötamise saab alati seada kasutaja nõuete ja tingimuste kohaseks. See tähendab, et võite olla kindel, et pump töötab alati maksimaalse efektiivsusega.

 • Paindlikkus

  Paindlikkus

  Thermia Atec on saadaval viie väljundvõimsusega: 6 kW, 9 kW, 13 kW, 16 kW ja 18 kW nii kolmefaasiliste (400 V) kui ka ühefaasiliste versioonide puhul (230 V, ainult kuni 16 kW). Ateci siseseadme saab valida erinevate seadmete hulgast, mis tagab täieliku paindlikkuse, et leida konkreetsetele vajadustele vastav lahendus. Siseseadme saate valida kolme versiooni – Standard-, Plus- ja Total hulgast, mis kõik on erinevate omadustega. Seade valitakse olenevalt teie küttesüsteemi seadistusest ja see tagab, et te ei pea kunagi maksma rohkem kui tõeliselt vaja.

 • Väike müratase

  Väike müratase

  Akustiline konstruktsioon muudab Ateci üheks kõige vaiksemaks müügilolevaks soojuspumbaks. Tänu oma väga heale akustilisele sooritusvõimele saab välisseadme paigutada kõige mugavamasse kohta ilma, et peaks näiteks muretsema selle pärast, et müra häirib naabreid.

 • Thermia Online

  Thermia Online

  Rakendusprogrammi Thermia Online abil saab kontrollida küttesüsteemi nõuetekohast töötamist, vähendada puhkusel viibimise ajaks maja ruumitemperatuuri või saada sõnumeid, kui peaks ilmnema midagi ootamatut. Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta. Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks.

 • Basseini kütmine

  Basseini kütmine

  Atecit saab lihtsasti täiendada nii, et see saaks aasta ringi teie basseini kütta. Nii saate basseini nautida aasta ringi ja vähendada oluliselt selle kütmise kulusid.

 • Skandinaavia disaini olemus

  Skandinaavia disaini olemus

  Thermia Atec põhineb soojuspumpade väljatöötamise ja tarnimise 40 aasta pikkusel kogemusel ning see on olnud pärast väljalaskmist 2011. aastal üks Thermia suurima müügieduga tooteid. Puhas Skandinaavia disain laseb tootel oma ümbruskonnas silma paista. Ateci nägus Skandinaavia disain annab teie kodule peene ja elegantse ilme.

Kas teadsite, et...

Kas teadsite, et...

Päike saadab maakerale iga päev 174 000 teravatti tasuta energiat.

Seda looduse kingitust tasub kasutada meie kodude kütmiseks ja jahutamiseks.

Allalaadimine

Vaadake reklaamtrükiseid ja tehnilist kirjandust Thermia Atec

Thermia kliendid jutustavad oma lugusid

 • Günter Oldigs elab koos Angelika ja kahe kassiga ühepereelamus. 2014. aastal otsustas ta suurendada oma maja energiatõhusust, parandades teise korruse ja katusepiirkonna soojustust ning uuendades maja küttesüsteemi.

  Thermia Atec – professionaalide valik

  Günter Oldigs on konsultant, kellel on mitme Saksamaa energialiidu ja -ühingu, sealhulgas BAFA, DENA, DEN e.V. ja GIH-Nord e.V. sertifikaadid ja volitused. Ta nõustab majaomanikke ja ehitajaid energia säästmise, optimaalse energiakasutuse, keskkonnahoidlike energiakandjate ja sobivate seadmete, süsteemide, ehitusmaterjalide ja meetmete valimise võimalustest.

  Tänu Thermia Ateci õhksoojuspumbale vähendan igal kütteperioodil CO2-heitkoguseid 2170 kg võrra. See on 51% vähem kui minu eelmise küttesüsteemi korral. Olen selle üle rõõmus, sest peale ilmse majandusliku säästu saan isiklikult kaasa aidata ökoloogilisema maailma loomisele.“

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ

Airwave OÜ

+372 6 000 970