Thermia iTec

  • Vähendab teie energiakulu 75%
  • Suur energiasääst niivõrd madalal temperatuuril kui –20 °C
  • Sisaldab invertertehnoloogiat
  • Väike müratase
  • Paindlikkus – kolm paketti sisetingimustes kasutamiseks: Standard-, Plus- ja Total
  • Üks lahendus – küte, soe tarbevesi ja jahutus
  • Online – reguleerige soojuspumpa ükskõik kus te ka ei viibiks
Thermia iTec

A+++ energiaklass, kui soojuspump on integreeritud süsteemi osa

A+++

A+++ energiaklass, kui soojuspump on ainus soojusallikas. Energiaklass on arvutatud ökoloogilise projekteerimise direktiivi 811/2013 kohaselt

A+++

Omadused

 • Invertertehnoloogia

  Invertertehnoloogia

  Thermia iTec on invertertehnoloogiaga õhksoojuspump. Inverteri abil juhitav kompressor reguleerib pidevalt soojuspumba soojuskoormust olenevalt hetke küttenõudlusest. Kasutate alati täpselt nii palju energiat kui vaja, mis vähendab veelgi energiaarveid.

 • Töötab tõhusalt igal aastaajal

  Töötab tõhusalt igal aastaajal

  Tänu oma muljetavaldavale kasutegurile (COP-ile) 4,72 (iTec 5 A7/W35 standardi EN14511 kohaselt) tagab Thermia iTec maksimaalse energiasäästu. Kasuteguriga mõõdetakse soojuspumba efektiivsust ning see näitab toodetud ja tarbitud energiahulga suhet. Mida suurem see tegur on, seda parema süsteemiga on tegemist.

 • Küte

  Küte

  Kõige tavalisemad Euroopa küttesüsteemid on veepõhised, st vesi transpordib soojusenergia radiaatoritesse või vesipõrandaküttesüsteemidesse. Veepõhise jaotussüsteemi väljundtemperatuur on põrandakütte puhul tavaliselt 30–35 °C ja radiaatorite puhul 45–55 °C. Thermia soojuspumbad pakuvad väikese süsinikuheitega alternatiivi moodsate hoonete traditsioonilistele kateldele, olenemata sellest, kas tegemist on uusehitise või remondiobjektiga ja milline on küttesüsteemis nõutav temperatuur.

 • Jahutus suvel

  Jahutus suvel

  Soojuspump tagab talvel kütmise, kuid suvel saab protsessi lihtsasti ümber pöörata. Soojuspump kogub sel juhul soojuse majast kokku ning eemaldab selle külmutusprotsessi ja kompressori abil (sama tehnoloogia nagu külmikutes), et tagada hoone jahutamine. Niiviisi tagab iTec majas suvel ka jahutuse.

 • Rohkem sooja vett ja kiiremini (iTec Total-siseseadmega)

  Rohkem sooja vett ja kiiremini (iTec Total-siseseadmega)

  Soojaveeboiler on varustatud meie TWS (Tap Water Stratification – kraanivee kihistamise) tehnoloogiaga, mis tähendab, et sooja vett valmistatakse kiiremini ja kõrgemal temperatuuril kui traditsioonilise tehnoloogia puhul. Kuna soe vesi lahjendatakse kraanivee temperatuurile, on kasutatava sooja vee maht tänu kõrgemale temperatuurile palju suurem.

  Thermia sooja vee valmistamine võrreldes muude tootemarkidega:

  TWS-tehnoloogiaga Thermia Tüüpiline traditsiooniline soojaveeboiler
  • Täitmine temperatuurilt 40 °C kuni täiskoormuseni, kasutades TWS-tehnoloogiat: ainult 21 minutit.
  • Täitmine temperatuurilt 40 °C kuni täiskoormuseni, kasutades traditsioonilist soojaveeboilerit: 50 minutit.
  • Aeg paagi täielikuks täitmiseks pärast tippkoormusega tarbimist: 21 minutit.
  • Aeg paagi täielikuks täitmiseks pärast tippkoormusega tarbimist: 50 min.
 • Arukas juhtimissüsteem

  Arukas juhtimissüsteem

  Juhtseade koordineerib ja juhib küttesüsteemi. Thermia soojuspumbad töötavad suure täpsusega, et tagada teie kodus parim võimalik sisekliima võimalikult väikeste kuludega. Meie juhtseadet on väga lihtne kasutada.

  Juhtseade kuvab küttekõverad visuaalselt, ja kui kõverad on kord seatud, ei ole enam vaja nendele mõelda. Temperatuuri suurendamiseks või vähendamiseks piisab ühest nupuvajutusest.

 • Optimum-tehnoloogia

  Optimum-tehnoloogia

  Optimum-tehnoloogia on tehnoloogia, mis jälgib pidevalt teie süsteemi ja reguleerib selle põhjal pumba jõudlust. Reguleeritava kiirusega A-klassi pumbad tagavad, et pumba igapäevase töötamise saab alati seada kasutaja nõuete ja tingimuste kohaseks. See tähendab, et võite olla kindel, et pump töötab alati maksimaalse efektiivsusega.

 • Paindlikkus

  Paindlikkus

  Thermia iTec on saadaval viie väljundvõimsusega: 1–5 kW, 2–9 kW ja 4–16 kW nii kolme- (400 V) kui ka ühefaasilise versioonina (230 V). Seadmestik koosneb kahest osast: Soojuspump ise, mis paigaldatakse välistingimustesse, ja siseseade. Saab valida siseseadme nelja versiooni vahel: Standard, Plus, Total Compact ja Total, millel kõigil on erinevad funktsioonid. Seade valitakse olenevalt teie küttesüsteemi seadistusest ja see tagab, et te ei pea kunagi maksma rohkem kui tõeliselt vaja.

 • Väike müratase

  Väike müratase

  Akustiline konstruktsioon muudab iTeci üheks kõige vaiksemaks müügilolevaks soojuspumbaks. Tänu oma väga heale akustilisele sooritusvõimele saab välisseadme paigutada kõige mugavamasse kohta ilma, et peaks näiteks muretsema selle pärast, et müra häirib naabreid.

 • Thermia Online

  Thermia Online

  Rakendusprogrammi Thermia Online abil saab kontrollida küttesüsteemi nõuetekohast töötamist, vähendada puhkusel viibimise ajaks maja ruumitemperatuuri või saada sõnumeid, kui peaks ilmnema midagi ootamatut. Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta. Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks.

 • Basseini kütmine

  Basseini kütmine

  iTeci saab lihtsasti täiendada nii, et see saaks aasta ringi kütta teie basseini. Nii saate basseini nautida aasta ringi ja vähendada oluliselt selle kütmise kulusid.

Kas teadsite, et...

Kas teadsite, et...

Kliima kaitsmine algab kodust

Õhk- ja maasoojuspumbad on võimelised vähendama maja CO2-heitkoguseid kuni 50% ja andma teie individuaalse panuse, et Euroopas kasutataks 2020. aastal 20% taastuvaid energiaallikaid.

Allalaadimine

Vaadake reklaamtrükiseid ja tehnilist kirjandust Thermia iTec

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ

Airwave OÜ

+372 6 000 970