Thermia Solid Eco

  • Maasoojuspump autonoomseteks rakendusteks võimsusega kuni 42 kW
  • Vähendab teie energiakulu 75%
  • Kuumgaasitehnoloogia sooja vee efektiivseks valmistamiseks
  • Kompaktne, paindlik ja tõhus soojuspump
  • Ühtne lahendus kütte ja sooja tarbevee jaoks
  • Online – reguleerige soojuspumpa ükskõik kus te ka ei viibiks
Thermia Solid Eco

A+++ energiaklass, kui soojuspump on integreeritud süsteemi osa.

A+++

A++ energiaklass, kui soojuspump on ainus soojusallikas. Energiaklass on arvutatud ökoloogilise projekteerimise direktiivi 811/2013 kohaselt

A++

Omadused

 • Optimaalne lahendus ja väike alginvesteering

  Optimaalne lahendus ja väike alginvesteering

  Thermia Solid Eco on suure võimsusega soojuspump kasutajatele, kes vajavad optimaalset jõudlust ja juurdepääsu kõige tähtsamatele funktsioonidele. See on ideaalne lahendus lihtsamate ärihoonete jaoks ja selle kasutamiseks ei ole vaja erirakendusi. Tänu muljetavaldavale kasutegurile (COP-ile) 4,4 (Solid Eco 22 klass B0/W35 standardi EN14511 kohaselt) võimaldab Thermia Solid Eco vähendada energiatarbimist kuni 75%.

 • Küttevõimsus

  Küttevõimsus

  Thermia Solid Eco on saadaval väljundvõimsustega 22, 26, 33 ja 42 kW. Solid Eco on kulusäästlik ja ökonoomne ning ideaalne kütte ja jahutuse põhivajaduste rahuldamiseks minimaalsete kuludega ilma jõudluses järeleandmisi tegemata.

 • Erandlik sooja vee valmistamine kuumgaasitehnoloogia abil

  Erandlik sooja vee valmistamine kuumgaasitehnoloogia abil

  Thermia on välja töötanud ainulaadse meetodi sooja tarbevee valmistamiseks, mille patendimenetlus on pooleli. Samal ajal, kui soojendatakse läbi hoone küttesüsteemi juhitavat vett, valmistatakse lisaaurujahutis väga kõrgel temperatuuril sooja vett. See tähendab, et hoone kütteperioodi ajal saab rohkesti kasutada väga odava hinnaga sooja vett.

 • Passiivne ja aktiivne jahutus – aastaringne mugavus

  Passiivne ja aktiivne jahutus – aastaringne mugavus

  Paljude moodsate hoonete suured klaasipinnad on ilusad pimedamatel kuudel, kuid põhjustavad suvel sageli ülekuumenemist. Passiivne jahutus tagab aasta ringi ideaalse sisekliima. Vajaduse korral saab passiivsele jahutusele lisada aktiivse jahutuse, kasutades soojuspumba kompressorit. Nii passiivne kui ka aktiivne jahutus on traditsioonilisest õhukonditsioneerist palju ökonoomsemad. Solid Eco suudab suvel tagada maja tõhusa jahutuse.

 • Lihtne juhtimine ja lihtne kasutamine

  Lihtne juhtimine ja lihtne kasutamine

  Solid Eco suudab samas hoones ühel ajal juhtida kaht eraldi küttesüsteemi. Arukad juhtseadmed lihtsustavad süsteemi muude osade, näiteks lisakütteseadme, sooja vee valmistamise, jahutuse jne jälgimist ja juhtimist. Süsteemi saab peenhäälestada igal ajal nii, et see vastaks hetkevajadustele ja tingimustele, tagades optimaalse efektiivsuse ja energiasäästu.

 • Paindlikkus

  Paindlikkus

  Thermia Solid Eco puhul saate komplektse lahenduse, mis täidab põhivajadused ja mis sobib ideaalselt selliste suuremate hoonete nagu koolimajade, kirikute, elamute, ärihoonete, spordihallide jne jaoks, mis ei vaja keerulisi lisafunktsioone. Küttesüsteemi on lihtne kohandada valitsevate tingimustega. Vana süsteemi võib kasutada näiteks uue süsteemiga paralleelselt. Tänu tarvikute laiale valikule suudab Solid Eco tagada ka jahutuse ja basseini kütmise ning võib töötada koos päikeseküttepaneelide või lisakütteseadmetega.

 • Thermia Online

  Thermia Online

  Soojuspumba saab varustada Thermia Online’iga. See funktsioon võimaldab kaugjuhtimist ja jälgimist nutitelefoni või arvuti abil. Saata igal ajal vaadata hetketemperatuuri ja seadistada tööparameetreid. Thermia Online’il on ka kasutusmugav kalendri- ja häirefunktsioon, mis annab ootamatute asjaolude korral automaatselt hoiatuse. Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta. Thermia Online’i juhtimine ja järelevalve optimeerib erinevates kohtades asuvate hoonete omanike jaoks energeetilise efektiivsuse.

  Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks.

 • Skandinaavia disaini ja vastupidavuse olemus

  Skandinaavia disaini ja vastupidavuse olemus

  Thermia soojuspumbad on konstrueeritud, katsetatud ja valmistatud Rootsis – Euroopa kõige karmimates kliimatingimustes. Kõik meie tooted on konstrueeritud ja valmistatud Euroopa tippkvaliteediga komponentidest ja Thermia osaleb süsteemi projekteerimisel volitatud konsultandina. Meil on hea meel, et meie tehnoloogiliste partnerite hulgas on maailma juhtiv ettevõte Danfoss.

  Thermia Solid Eco põhineb soojuspumpade väljatöötamise ja müügi 40-aastasel kogemusel.

Kas teadsite, et...

Kas teadsite, et...

Kõik Thermia soojuspumbad vastavad ökoloogilise projekteerimise direktiivile.

Oma autonoomsel kujul saavad soojuspumbad maksimaalselt klassi A++. Integreeritud süsteemide osana võib see klass olla niivõrd kõrge kui A+++. Vastukaaluks olgu öeldud, et mitte ükski küttekatel (õli-, gaasi-, biokütusekatel) ei saa kõrgemat klassi kui A. Mõnel juhul võib neil olla nii madal klass kui C või D.

Kõik Thermia soojuspumbad on olenevalt soojuspumba tüübist, soojusvastuvõtja valikust ja süsteemi integratsiooniastmest kõrgeima võimaliku klassiga A+ kuni A+++.

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ