Thermia Link

  • Juhib soojuspumpa ja vähendab veelgi küttekulusid.
  • Suhtleb traadita ühenduse kaudu soojuspumba ja küttesüsteemi elementidega, mille hulka kuuluvad radiaatoritermostaadid, vesi- ja elektripõrandakütteseadmed ning muud elektriseadmed.
  • Võimaldab kõigi ruumide temperatuuri individuaalset reguleerimist
  • Ühendab mitmekülgsed funktsioonid esteetilise disainiga
Thermia Link

Omadused

 • Uued säästmisviisid

  Uued säästmisviisid

  Maja ruumide arvust, kodu suurusest või välistest tingimustest hoolimata on Thermia Linki uued funktsioonid ideaalsed. Need võimaldavad soojuspumba abil soojuse tootmise kohandada mis tahes olukorraga ja täpselt teie perekonna soovidega. Mitte ainult temperatuuri ei saa reguleerida teile kõige mugavamaks, vaid te saate ka täieliku kontrolli kodu energiaallika üle.

  Thermia Link suhtleb pidevalt soojuspumbaga. See tähendab, et täielikult integreeritud süsteem optimeeritakse kehtivate tingimuste jaoks ja igal etapil kasutatakse nii vähe energiat kui võimalik. Selle tulemusena võib see investeering aidata teil säästa energiat kuni 50–75%.

 • Maksimaalne mugavus ja kontroll küttesüsteemi üle

  Maksimaalne mugavus ja kontroll küttesüsteemi üle

  Keskjuhtimissüsteem ühildub nüüd teie soojuspumbaga ja on ainus süsteem, mis võimaldab teie kogu küttesüsteemi täielikult juhtida. Iga ruumi energiakasutust saab mitme erineva režiimi, näiteks päeva- ja nädalagraafikute abil eraldi hallata ja reguleerida teie individuaalsetele vajadustele vastavaks.

  Kasutatava energia vähendamiseks saate seadistada minimaalse temperatuuri pikemaks eemalviibimisperioodiks või ööseks. See võimaldab lihtsat ja olulist säästu. Kogu maja temperatuuri ei saa mitte ainult ühest kohast lihtsasti reguleerida, vaid saate ka optimeerida soojuspumba kasutamise olenevalt teie küttesüsteemi kehtivatest tingimustest. Neid funktsioone saate kasutada lihtsasti igalt poolt ning maja erinevatest kohtadest. See punase punkti disainipreemia võitja sobib igasse kohta, andes funktsionaalsuse ja täiusliku esteetika moodsa kombinatsiooni.

 • Kogu soojuspumbasüsteemi ühest kohast juhtimine

  Kogu soojuspumbasüsteemi ühest kohast juhtimine

  Thermia Link on revolutsiooniline uuendus, mis suurendab veelgi soojuspumba eeliseid. Traadita juhtseadme abil, mille saate majas panna suvalisse kohta, on lihtne reguleerida iga ruumi temperatuuri.

Väikese süsinikuheitega kütmine on säästva arengu võtmeküsimus.

Väikese süsinikuheitega kütmine on säästva arengu võtmeküsimus.

Õhk- ja maasoojuspumbad on võimelised vähendama maja CO2-heitkoguseid kuni 50% ja andma teie individuaalse panuse, et Euroopas kasutataks 2020. aastal 20% taastuvaid energiaallikaid.

Allalaadimine

Vaadake reklaamtrükiseid ja tehnilist kirjandust Thermia Link

Arutage oma perekonna ja arhitektiga

Arutage oma perekonna ja arhitektiga
WWW

Thermia soojuspumpade brošüür

Arutage oma paigaldajaga

Arutage oma paigaldajaga
WWW

Thermia Linki andmeleht

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ

Airwave OÜ

+372 6 000 970