Tere tulemast meie uuele veebisaidile thermia.com!

Tere tulemast meie uuele veebisaidile thermia.com!

Moodsad tehnoloogiad. Välja töötatud kirega. Tippkvaliteet. Täpselt nii saab kirjeldada Thermia soojuspumpasid. Thermia.com veebisaidi uusimat versiooni inspireerisid nende soojuspumpade Rootsi disain ja kasutusmugavad lahendused.

Ilus välimus ja praktilisus käivad käsikäes
Mis on muutunud? Peaaegu kõik. Esiteks märkate nende uudset graafilist disaini, mis saab inspiratsiooni disaini ja kasutusmugavuse uusimatest digitaalsetest trendidest.

 • Veebisaidi üldine uus ülesehitus

 • Värskendatud värvusskeem

 • Uued pildikogud

 • Moodsad animatsioonid ja videod

 • Integreerimine Google Mapsiga

 • Interaktiivne vorm

 • Üle 20 keeleversiooni


„See veebisait on tõeline pilgupüüdja, muudab veebisaidi külastamise veelgi nauditavamaks, on ühendatud kasutusmugava kogemusega ning võimaldab kasutajatel kiiret ja mugavat navigeerimist. Meie eesmärk oli uue Thermia.com veebisaidi loomisel pakkuda välja lihtne, kasutushõlbus ja graafiline viis soojuspumpade kasutamise kõigi eeliste väljatoomiseks,“ kinnitab GoldenSubmarine’i pearaamatupidaja Mateusz Reich. Lisaks on Thermia.com veebisait atraktiivse väljanägemisega ja töötab mis tahes mobiilseadmega. Tänu vastutustundliku veebidisaini tehnoloogiale reguleeritakse veebisait automaatselt vastavaks igale ekraanisuurusele nii, et saate seda sirvida ükskõik kus ja millal.

Veebisaidi thermia.com külastamisel …
… saate teada kõik vajaliku maasoojusenergia ja -pumpade kohta

 • Viisid, kuidas energiat maapõuest ammutada, ja selle energia kasutamise viisid

 • Soojuspumpade kasutamine

 • Soojuspumpade kasutamisel saadav sääst


… saate teada ettevõtte Thermia, selle toodete ja peaaegu 100-aastase ajaloo kohta.

 • Õhksoojuspumbad ja maasoojuspumbad

 • Lahendused ühepereelamutele

 • Lahendused ärihoonetele ja ühiskondlikele hoonetele

 • Videojuhendid

 • Ettevõtte Thermia ajalugu


„Thermia kaubamärk on Rootsi päritoluga ja see on Skandinaavia turul üsna hästi tuntud. Muus Euroopas nõuab selle tuntuse suurendamine veel pidevat ja intensiivset tööd, ehkki Thermia esindused on juba peaaegu kõigis Euroopa riikides. Selle uue veebisaidiga soovime tutvustada soojuspumpade kasutamise eeliseid arusaadaval viisil ning kohalikes keeltes. Tänapäeval on digitaalne turustamine kõige kiirem ja tõhusam tööriist selle eesmärgi saavutamiseks ja meie uus thermia.com veebisait just alustab oma võidukäiku Euroopas,“  lisab Thermia turustuse projektijuht Rafał Kowalski.

Uuenduslikud lahendused

Suurim väljakutse oli tutvustada arusaadavalt kütte- ja jahutusfunktsioone. Spetsiaalse liuguriga animatsioon osutus nii tõhusaks kui atraktiivseks lahenduseks. Kui nihutada liugurit vasakule või paremale ja muuta niiviisi aastaaega, avastab kasutaja soojusallika talveperioodi jaoks ja leiab suveks maja jahutusallika.

Suur inspiratsioon

Thermia.com ei varusta teid mitte ainult „kuumade“ uudistega, vaid annab ka suurt inspiratsiooni. See on koht, kus meie soojuspumpade kasutajad jagavad oma lugusid selle kohta, kuidas nende elu on muutunud pärast seda, kui nende elamus või töökohas võeti kasutusele taastuvad energiallikad. Väga sageli paistavad need investeeringud silma väljapaistvate tulemustega, mis puudutab energiatõhusust, väikeseid kasutuskulusid ja väheseid CO2 heitmeid.

Külastage veebisaiti estonia.thermia.com ja selgitage välja, kuidas saate muuta maailma tänu päikeselt saadavale energiale.

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ

Airwave OÜ

+372 6 000 970