Ajast ees alates 1923. aastast

Püüame Thermias täita ettevõtte rajaja visiooni: valmistada tooteid, mis on oma ajast ees. 2023. aastal tähistame oma 100 aasta juubelit, mille jooksul oleme välja töötanud tulevikulahendusi suurte ambitsioonide, uuendusliku mõtteviisi ja tipptasemel tehnoloogiaga – alati sammu võrra ees.

Koos oma partnerite ja paigaldajatega tagame kvaliteedi juba enne uue soojuspumba paigaldamist, selle ajal ja pärast seda. Kogemuste, uhkuse ja kirega liigume julge mõtteviisiga edasi: parimad ideed on alles ees.

100 aastat Rootsi innovatsiooni

Esimese maasoojuspumba töötasime välja 1973. aastal. Sellest sai alguse fantastiline teekond, millega laienesid taastuvenergia pakkumisvõimalused eri tüüpi kliimaoludes ning hakati müüma tulevikukindlaid soojuspumpasid eesmärgiga parandada meie klientide elu ja mugavust kogu maailmas.

9 VERSTAPOSTI MEIE AJALOOS

JBC – 50. AASTAPÄEV, VÄÄRIB TÄHISTAMIST

1973. aastal oli JBC oma ajast tublisti ees, juhtides teed tuleviku soojuspumpadele.

Revolutsiooniga piirneval innovatsiooniajastul vaadake, kuidas lõime ainulaadse uue toote, mis rikkus uusi piire.

TÄHISTAME JBC-d!

Thermia 100 aastat

Innovatsioon aastast 1923

Esimese maasoojuspumba töötasime välja 1973. aastal. Sellest sai alguse fantastiline teekond, millega laienesid taastuvenergia pakkumisvõimalused eri tüüpi kliimaoludes ning hakati müüma tulevikukindlaid soojuspumpasid eesmärgiga parandada meie klientide elu ja mugavust kogu maailmas.

Turu juhtiv tehnoloogia – üks samm eespool

Lorem ipsum

Üle sajandi oleme püüdnud olla parimad, oma ajast ees, kogu aeg. Jätkuvalt täiustame ja arendame uusi tooteid, mis on oma ajast ees, alates koksiküttega ahjudest 100 aastat tagasi kuni tänapäevaste tipptasemel soojuspumpadeni:

esimese maasoojuspumba, kliimasõbraliku külmutusainega (R452B) Calibra Eco ja valitseva maailmameistri, meie soojuspumba Atlas SCOP (hooajalise tootlikkuskoefitsiendi) väärtus oli esmakordselt üle 6,0.

Meie parimad ideed on alles ees

Lorem ipsum

Thermia jaoks on tuleviku soojuspumpade projekteerimise juures võtmetähtsusega teadus- ja arendustegevus. Kasutades uusi tehnoloogiaid, on meie loominguline teadlaste meeskond Euroopa suurimas soojuspumpade teadus- ja arenduskeskuses mitmel korral soojuspumbatööstuses juhtpositsioonile asunud. Selles keskuses katsetame oma tooteid äärmiselt rangetes kliima- ja jätkusuutlikkuse testides, mis aitavad meil disaini täiustada ning pidevalt parandada iga Thermia toote kvaliteeti ja vastupidavust.

Alati eesmärgiga olla ajast ees. Kogu aeg.

Ohutud ja tõhusad lahendused – täna ja homme

Lorem ipsum

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele küttelahendust, mis pole mitte üksnes täiesti ohutu, vaid ka jätkusuutlik ja energiatõhus. Selle saavutamiseks on vaja usaldusväärset protsessi, alates esialgsest kontaktist ja tootesoovitustest kuni paigaldamise ja kasutuselevõtuni.

Koos oma sertifitseeritud edasimüüjate ja paigaldajatega tagame, et kõik läheb sujuvalt.

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ

Airwave OÜ

+372 6 000 970