Suurte hoonete edulood

Suurte hoonete

Thermia kliendid räägivad oma lugusid

 • Kohe projekti alguses soovisid uue peakontori investorid kaasata taastuvenergiarajatisi, mis pakuksid nüüdisaegsemaid energiatõhususe tehnoloogiaid. Pärast põhjalikku uurimist otsustati Thermia maasoojuspumpade kasuks, et need pakuksid kogu vajaminevat kütet, kuuma vett ja jahutust geotermilise energia abil.

  Baltic Agro Machinery eelistab rohelist tehnoloogiat!

  Baltic Agro Machinery OÜ on John Deere’i põllumajandus- ja aiatehnika ametlik esindaja Eestis. Kolme kontoriga piirkonnas, müüb Baltic Agro masinaid ja varuosasid, osutab müügijärgseid teenuseid ja nõustab kliente John Deere’i farmitehnika kasutamisel.

  2016. aastal langetati otsus, et ehitatakse uus peakontorihoone, kus on müügisalong, keskkontor, laohoone ja hooldustöökoda.

 • A variety of sustainable energy sources have been used to heat the building, including solar panels and geothermal heat pumps. The Competence Centre building is and must show itself smart in the way it uses energy.

  Conference Centre powered by heat pumps

  The Rakvere Smart House Competence Centre focuses on developing intelligent and smart technologies for the use of home and office equipment, automated building systems and building management. As well as being a local expert, it also actively participates in different European sustainable energy initiatives and advocates energy efficiency through innovative and smart buildings.

  “Rakvere Smart House Competence Center – the Estonian way to sustainable and energy-efficient solutions.”

 • Willise hoone püstitas Belcotec innovatsioonikeskusena oma vajadusteks. „Nimetasime selle õhukonditsioneeri leiutaja Willis Carrieri auks“, selgitas Belcoteci tegevdirektor Jan Vangeel, kes jätkas: „Tahtsime oma majaga teha avalduse. Energiatase on 28, mis on kontorihoone kohta väga väike.

  Willise hoone – nulliga võrduv CO2 - heitkogus

  Belcotec on kütte, ventilatsiooni ja õhu konditsioneerimise valdkonna ettevõte, kes on spetsialiseerunud kvaliteetsete süsteemide ehitamisele ja pakub kohandatud lahendusi kütte, õhu konditsioneerimise ja sanitaartehnika süsteemide jaoks ärihoonetes. Clevr on montaažitööde firma, kes on spetsialiseerunud majaomanike ja iseehitajate teenindamisele. Belcotec ja Clevr ühendasid oma jõud, et luua midagi täiesti ainulaadset. Viis, kuidas need ettevõtted teineteist täiendasid, ja nende vastastikune ambitsioon lõi Willise projekti. Ülimoodsa hoone, mis edendab innovatsiooni ja säästvust.

  Willise maja on midagi enamat kui lihtsalt kontorihoone: see on avatud piirkond erinevat tüüpi tööruumidega, mis loob innovatsiooni inspireeriva õhkkonna. Mitmefunktsionaalne, mugav, hele ja kohandatav on võtmesõnad, mis kirjeldavad selle hoone disaini.“

 • Aletschspad kütavad kaks inverterkäitusega Thermia Mega maasoojuspumpa küttevõimsusega 14–59 kW. Soojuspumba energiaallikas on põhjavesi temperatuuriga umbes 10 °C. Küttesüsteem hõlmab põrandakütet ning basseini ja soolabasseini kütet. Jahutuse (õhu konditsioneerimise) tagab passiivne jahutus, mis tähendab, et ruumide jahutuseks vajalik energia on pärit põhjaveest.

  Moodne spaa saab kasu ökoloogilisest tehnoloogiast

  Aletschspa on uusim osa hotellist Alex ning on täielikult pühendatud spaa- ja heaoluasutustele. on bassein suurusega 80 m20 ja seal on palju võimalusi lõõgastuseks, alates ergonoomilise kujuga mullivannidest ning lõpetades õhuga täidetud aqua rondo veeatraktsiooniga. Ruumikas basseinis on palju ruumi vesivõimlemise jaoks. Lapsed naudivad eraldipaikneva lastebasseini väikeses purskkaevus pladistamist.

  Tänu Thermia moodsale ja efektiivsele geotermaalsele energiasüsteemile lõbustab Aletschspa oma kliente teadmisega, et nad teevad seda keskkonnast hoolides ja raha säästes. Milos Bill, eta Groupi tegevdirektor

 • Hotelli ja spaad kütavad Thermia maasoojuspumbad. 18 Robust-soojuspumpa üldvõimsusega 715 kW kütavad ja annavad sooja vee hotellitubadele pindalaga 24 000 m2, spaale, kontoritele, kauplustele ja korteritele.

  Moodne spaa ökoloogilise küttesüsteemiga

  Hotellitubasid pindalaga 24 000 m2, spaad, kontoriruume, kauplusi ja kortereid kütavad Thermia soojuspumbad.
  Strömstad Spa on moodne 232 toaga hotell suure spaakompleksiga. Spaa ise hõlmab 2000 ruutmeetrit kahel korrusel. See on Põhja-Euroopa ainus Decléor Flagship Spa, mis pakub enamikku spaa-atraktsioone ja -tooteid.

  Hotellitubasid pindalaga 24 000 m2, spaad, kontoriruume, kauplusi ja kortereid kütavad Thermia soojuspumbad.“

 • Klubi on tänapäeval täielikult renoveeritud ning pakub oma kohalikele ja rahvusvahelistele liikmetele hulgaliselt kvaliteetseid teenuseid alates eraviisilistest tennisetreeningutest ja kulturismist ning lõpetades kuuma jooga, üldfüüsilise treeningu, 25-meetrise basseini, jõusaali, joogaruumide, pilatesi, spinningu, petangi, ronimisseina, spaa, lõõgastusala, ilusalongide, koosolekuruumide ja restoranidega.

  Palma Club saab kasu taastuvenergiat kasutavast lahendusest

  Palma Sport & Tennis Club, varasema nimetusega Mallorca Tennis, rajati algselt 1964. aastal. Selle ehitas Barcelonast pärit kuulus arhitekt Francesc Mitjans, kelle looming on ikooniline Camp Nou jalgpallistaadion ja muud kuulsad hooned Hispaanias.

  Tänu Thermia moodsale ja efektiivsele geotermaalsele energiasüsteemile saab Palma Sport & Tennis Club lõbustada oma kliente teadmisega, et nad hoolivad keskkonnast ja säästavad raha“, ütles Girod Geotermia peadirektor Miguel Madero Wage.

 • Osa kontserni filosoofiast hõlmab ideed saavutada juhtiv roll uuenduslike ja keskkonnahoidlike toodete ja protsesside kasutusele võtmisel. Teades energia säästmise ja energiatõhususe tähtsust ressursside tarbimises, investeerib Porcelanosa Grupo pidevalt oma rajatiste täiustamisse.

  Keraamilised tooted ja geotermaalne energia

  Butech loodi 2001. aastal Porcelanosa Groupi osana eesmärgiga toetada keraamiliste plaatide paigaldamise sektoris tegutsevaid professionaale. Ettevõte pakub laias valikus materjale ja ehitusüsteeme, mis hõlmavad majaomanike, paigaldusspetsialistide, ehitajate ja arhitektide vajadusi.

  Arvestades nende keskkonnakaitsega seotud põhiväärtusi, otsustas Butech kasutada hoone kütmiseks ja jahutamiseks geotermaalset energiat. Tulemused on muljetavaldavad. energiasääst on 75%.“

 • Varasem küttesüsteem põhines kolmel pelletikatlal ja ühel õliküttega lisakatlal, mida kasutati varukütteseadmena. Soojus on jaotatud koolimajas peamiselt traditsioonilisse radiaatorküttesse ja vähemal määral vesipõrandaküttesse. „Varem oli meil raske hoida ühtlast sisekliimat“, selgitas kooli tehnikajuht Mattias Berg.

  Põhikoolihooned saavad kasu soojuspumpadest

  Edane põhikool asub Rootsis Värmlandis Arvika linnast 15 km ida pool. Koolis õpib umbes 100 õpilast alates ettevalmistusklassist kuni 6. klassini. Koolihoov on ruumikas ja kruusapinnaga, millel saab mängida jalgpalli ja muid mänge. Talvel muudetakse see liuväljaks. Edane kool kuulub Arvika omavalitsusse.

  Nüüd on meil töökindel innovaatiline süsteem, mis peab vastu palju aastaid, ja hinnanguline energiatarbe vähenemine on umbes 40 MWh aastas“, lisas Arvika haridusasutuste juht Per-Inge Andersson.

 • Investor kavatses algusest peale hoone kütmiseks ja sooja vee valmistamiseks kasutada taastuvenergial põhinevat tehnoloogiat. Korterites on põrandaküte ja jahutus.

  Energiasäästlikud korterid Itaalias

  Põhja-Itaalias Trentos ehitati uus 68 korteriga elamukompleks osalt üüri- ja osalt müügikorteriteks. Hoone asub Trento linna vanas Monte Capuccini karjääris.

  Tänu geotermaalse energia ja päikeseenergia kasutamisele esindavad Capuccini korterid säravat näidet efektiivsusest, energiasäästust ja keskkonna jätkusuutlikkusest.“

 • Ühistu otsustas maja täielikult renoveerida, mis tähendab, et geotermaalne energia asendas täielikult kaugkütte. Soojust annavad praegu kolm inverterkäitusega Mega-maasoojuspumpa, kus igaühe võimsus on 88 kW.

  Thermia Mega taastuvenergia – mõistlik valik

  HSB Fabriken (Hyresgästernas sparkasse- och byggnadsförening och fabriken) on elamuühistu Arvika linnas Rootsis Värmlandis. Ühistu hõlmab 11 hoonet, mis on ehitatud 1980. aastate keskel ja milles elab umbes 200 inimest. Korterite üldine elamispind on 8600 m2 ja muu pind (näiteks garaaž jne) 1400 m2. Kaugkütte tõusev hind oli peamine põhjus, miks elanikud hakkasid otsima muud küttelahendust.

  Kõik elanikud naudivad nüüd talvel soojust ja mugavust ning korteriühistu säästab kütteperioodil kuni 65 000 eurot.“

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ

Airwave OÜ

+372 6 000 970