Majaomanike edulood

Majaomanike

Thermia kliendid räägivad oma lugusid

 • Mitmed Uuesalu küla majad on ridaelamud või terrassmajad, mis on ehitatud viimase viie aasta jooksul. Uuesalu puhul otsustas arendaja ümbrusele sobivalt rohelise ehitusviisi kasuks – kõik, enamasti ühekorruselised majad on puit- või kivivoodriga. „Vastupidavate ja kestvate materjalide valik aitab kaasa tervisliku elukeskkonna loomisele ja tagab väga hea heliisolatsiooni“, ütleb Uuesalu Development Ltd juhatuse liige Janar Muttik.

  Väikese süsinikuheitega küte

  Uuesalu elamurajoon asub Tallinna kesklinnast vaid 8 km kaugusel. Kodune hubasus, rahu ja sõbralikud kohalikud elanikud on vaid mõned märksõnad, mis kirjeldavad Uuesalu elamurajoonis valitsevat õhkkonda. See on väga populaarne noorte ja lastega perede seas, sest piirkonnas on privaatsed ja avarad korterid, rohke haljastus ja hästi läbimõeldud taristu.

  „Vaatasime majade pilte ja olime kohe võlutud! Võlutud mitte ainult arhitektuurist ja materjalide valikust, vaid ka maaküttest...” ütleb Stanislav Kalov, kelle perekond oli Uuesalu Kodu arenduse esimene klient.

 • Pärast kõigi saadaolevate variantidega tutvumist otsustas majaomanik Thermia kasuks. Atlas Tradingi välja pakutud süsteem põhines passiivse jahutuse mooduliga maasoojuspumbal Thermia Diplomat Optimum G3 8kW, mis vastas projekti kõigile nõuetele.

  Jõudlus, mis räägib iseenda eest

  Investor ehitas uut maja ja otsustas kasutada taastuvenergia allikat. Maja elamispind on 235 m² ja see asub Kesk-Sloveenias Domžale linnas , umbes 15-minutilise sõidu kaugusel Ljubljanast ja sama kaugel Alpidest. Majaomanik oli hästi kursis erinevat tüüpi taastuvenergia allikatega ja oma uue maja energiatarbega. Maja keldrikorrusel on koduspaa saunaga, treeninguseadmetega ja mullivanniga, mis vajab aastaringset kütmist.

  …rahuldasime täielikult majaomaniku kõik nõudmised ja tagasime kõik vajalikud funktsioonid. Veelgi enam – kui mõõtsime SPF-i kolme aasta pärast uuesti, oli see 4,17 ehk täiuslik tulemus.“ – Yasin Jodeh, Atlas Trading d.o.o. tehnikadirektor

 • Günter Oldigs elab koos Angelika ja kahe kassiga ühepereelamus. 2014. aastal otsustas ta suurendada oma maja energiatõhusust, parandades teise korruse ja katusepiirkonna soojustust ning uuendades maja küttesüsteemi.

  Thermia Atec – professionaalide valik

  Günter Oldigs on konsultant, kellel on mitme Saksamaa energialiidu ja -ühingu, sealhulgas BAFA, DENA, DEN e.V. ja GIH-Nord e.V. sertifikaadid ja volitused. Ta nõustab majaomanikke ja ehitajaid energia säästmise, optimaalse energiakasutuse, keskkonnahoidlike energiakandjate ja sobivate seadmete, süsteemide, ehitusmaterjalide ja meetmete valimise võimalustest.

  Tänu Thermia Ateci õhksoojuspumbale vähendan igal kütteperioodil CO2-heitkoguseid 2170 kg võrra. See on 51% vähem kui minu eelmise küttesüsteemi korral. Olen selle üle rõõmus, sest peale ilmse majandusliku säästu saan isiklikult kaasa aidata ökoloogilisema maailma loomisele.“

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ

Airwave OÜ

+372 6 000 970