WT-V akumulatsioonipaagid

  • Soojaveeboiler suures koguses sooja tarbevee valmistamiseks
  • Kaks suurust: 500 ja 750 liitrit
  • Valmistatud roostevabast terasest
  • Spetsiaalselt soojuspumbaga koos kasutamiseks ettenähtud akumulatsioonipaak
WT-V buffer tanks

Klassi C energiatõhususega veeboilerid ja sooja vee akumulatsioonipaagid

C

Omadused

 • Akumulatsioonipaak soojuspumpade jaoks

  Akumulatsioonipaak soojuspumpade jaoks

  Thermia WT-V seeria sisaldab mitut akumulatsioonipaaki, mida saab kasutada mahu suurendamiseks, voolu tasakaalustamiseks ning küttesüsteemides mitmesuguste kõrvalekallete vähendamiseks.

 • Paindlikkus

  Paindlikkus

  WT-V 100, 200 ja 300 on nelja ühendusega ning WT-V 500 ja 1000 on kuue ühendusega. WT-V 300, 500 ja 1000 saab ühendada sukelkuumutiga.

 • Skandinaavia vastupidavuse olemus

  Skandinaavia vastupidavuse olemus

  Soojaveeboiler WT-V on valmistatud mustast süsinikterasest, millel on kaks eelist: see materjal on vastupidav korrosioonile ja muule keemilisele kahjustumisele ning must teras peab paljude muude materjalidega võrreldes paremini vastu keskkonnas, kus esineb rohkesti lööke ja vibratsioone.

  Lisaks saab musta süsinikterast valmistada ringlussevõetud materjalidest ning seda saab tulevikus lihtsasti taaskasutada, mis tähendab CO2-heite vähenemist. See materjal on hea valik projektide puhul, kus kõige tähtsam näitaja on keskkonnamõju minimeerimine.

Kas teadsite, et...

Kas teadsite, et...

Kvaliteet on meie DNA osa

Oleme alati järginud ühesugust põhifilosoofiat: pakkuda turul parimaid tooteid. Või Thermia rajaja Per Andersoni enda sõnul: „Pakutavad tooted ei pea olema mitte ainult oma aja parimad, vaid ka oma ajast ees.“ Tänapäeval moodustab see filosoofia kõigi Thermia välja töötatavate toodete nurgakivi.

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ

Airwave OÜ

+372 6 000 970