Thermia iTec Eco

  • Vähendab teie energiakulu kuni 75%
  • Sisaldab invertertehnoloogiat
  • Töötab niivõrd madalal temperatuuril kui -25 °C
  • Rohkesti sooja majapidamisvett (245–261 liitrit)
  • Paindlikkus – kolm paketti sisetingimustes kasutamiseks
  • Külmaaine R32 – keskkonnahoidlikum
  • Nõudlusele vastav sulatamine
  • Väike müratase
  • Üks lahendus – küte, soe tarbevesi ja jahutus
  • Online – reguleerige soojuspumpa ükskõik kus te ka ei viibiks
Thermia iTec Eco

A+++ energiaklass, kui soojuspump on integreeritud süsteemi osa

A+++

A+++ energiaklass, kui soojuspump on ainus soojusallikas. Energiaklass on arvutatud ökoloogilise projekteerimise direktiivi 811/2013 kohaselt

A+++

Omadused

 • Töötab tõhusalt igal aastaajal

  Töötab tõhusalt igal aastaajal

   

  Tänu oma muljetavaldavale kasutustegurile (COP-ile) 4,85 (iTec Eco 5 A7/W35 standardi EN14511 kohaselt) tagab Thermia iTec Eco maksimaalse energiasäästu. iTec Eco on stabiilne ja töökindel õhksoojuspump, mis suudab töötada niivõrd madalal temperatuuril kui -25 °C.

  Kasutusteguriga mõõdetakse soojuspumba efektiivsust ja see näitab toodetud energiahulga ja tarbitud energiahulga suhet. Mida suurem see tegur on, seda parema süsteemiga on tegemist.

 • Invertertehnoloogia

  Invertertehnoloogia

  Thermia iTec Eco on invertertehnoloogiaga õhksoojuspump. Inverteri abil juhitav kompressor reguleerib pidevalt soojuspumba soojuskoormust olenevalt hetke küttenõudlusest. Kasutate alati täpselt nii palju energiat kui vaja, mis vähendab veelgi energiaarveid.

 • Paindlikkus

  Paindlikkus

  Thermia iTec Eco on saadaval nelja väljundvõimsusega: 1,1–5 kW; 1,7–8 kW ühefaasilistel versioonidel (230 V) ja 1,7–8 kW; 3,4–12 kW; 3,4–16 kW kolmefaasilistel versioonidel (400 V).

  Seadmestik koosneb kahest osast: Soojuspump ise, mis paigaldatakse välistingimustesse, ja siseseade. Saab valida siseseadme viie versiooni vahel: Standard, Plus, Total, Total Compact ja Total EQ, millel kõigil on erinevad funktsioonid. Seade valitakse olenevalt teie küttesüsteemi seadistusest ja see tagab, et te ei pea kunagi maksma rohkem kui tõeliselt vaja.

 • Rohkem sooja vett ja kiiremini (siseseadmete Total, Total Compact ja Total EQ puhul))

  Rohkem sooja vett ja kiiremini (siseseadmete Total, Total Compact ja Total EQ puhul))

  Soojaveeboiler on varustatud meie TWS (Tap Water Stratification – kraanivee kihistamise) tehnoloogiaga, mis tähendab, et sooja vett valmistatakse kiiremini ja kõrgemal temperatuuril kui traditsioonilise tehnoloogia puhul. Kuna soe vesi lahjendatakse kraanivee temperatuurile, on kasutatava sooja vee maht tänu kõrgemale algtemperatuurile palju suurem.

  iTec Eco pakub kolme erinevat soojaveerežiimi: Super-Eco, Eco ja Comfort (soe vesi). Kui teil on kütte ja sooja vee vajadus tagasihoidlik, võite valida madalaima võimaliku energiatarbe eelistamise. Alternatiivselt võite valida soojema mugavustemperatuuri ja sooja vee suurepärase kättesaadavuse. Mõlemal juhul rahuldate alati oma vajadused kõige paremal keskkonnahoidlikul viisil.

  Super-Eco režiimis valmistab iTec Eco 5 kuni 261 liitrit segatud sooja vett temperatuuriga 40 °C.

 • Olgem keskkonnahoidlikumad

  Olgem keskkonnahoidlikumad

  Oleme Thermias pühendunud tervislikuma eluviisi tagamisele ja keskkonnamõju vähendamisele. Seetõttu on meie õhksoojuspumpades üha rohkem kasutatud keskkonnasäästlikumat külmaainet R32.

  Külmaaine R32 esindab iga päev meie uuenduslikku suhtumist. See on suurepärane soojuskandeaine, mis toob kaasa suurema energiatõhususe ja tasuvuse.

  Külmaainel R32 on ka väike globaalse soojenemise potentsiaal (GWP), mis muudab selle keskkonnahoidlikumaks.

 • Jahutus suvel

  Jahutus suvel

  Soojuspump tagab talvel kütmise, kuid suvel saab protsessi lihtsasti ümber pöörata. Soojuspump kogub sel juhul soojuse majast kokku ning eemaldab selle külmutusprotsessi ja kompressori abil (sama tehnoloogia nagu külmikutes), et tagada hoone jahutamine. Niiviisi tagab iTec Eco majas suvel ka jahutuse.

 • Arukas juhtimissüsteem

  Arukas juhtimissüsteem

  Juhtseade koordineerib ja juhib küttesüsteemi. Thermia soojuspumbad töötavad suure täpsusega, et tagada teie kodus parim võimalik sisekliima võimalikult väikeste kuludega. Meie juhtseadet on väga lihtne kasutada.

  Juhtseade kuvab küttekõverad visuaalselt, ja kui kõverad on kord seatud, ei ole enam vaja nendele mõelda. Temperatuuri suurendamiseks või vähendamiseks piisab ühest nupuvajutusest.

 • Optimum-tehnoloogia

  Optimum-tehnoloogia

  Optimum-tehnoloogia on tehnoloogia, mis jälgib pidevalt teie süsteemi ja reguleerib selle põhjal pumba jõudlust. Reguleeritava kiirusega A-klassi pumbad tagavad, et pumba igapäevase töötamise saab alati seada kasutaja nõuete ja tingimuste kohaseks. See tähendab, et võite olla kindel, et pump töötab alati maksimaalse efektiivsusega.

 • Nõudlusele vastav sulatamine

  Nõudlusele vastav sulatamine

  Talvise kasutamise ajal eraldab õhksoojuspump energiat külmast välisõhust ja vabastab soojuse eluruumidesse. Välisõhu teatud tingimustes võib pumba kütterežiimis töötamise ajal õhkjahutusega soojusvahetil tekkida härmatis, mis vähendab küttejõudlust. Õhksoojuspumba sulatamine on hädavajalik süsteemi töökindluse tagamiseks. Sulatamine kulutab siiski alati energiat ja seda tuleb teha vaid siis kui vajalik ja nii kaua kui vaja.

  Standardsetes süsteemides põhineb tüüpiline sulatustsükkel taimerfunktsioonil. Thermia välisseadme sulatamine on seevastu automaatne ja vajadusest olenev. Sulatamine lülitatakse sisse ainult vajaduse korral ja vajalikuks ajaks. See minimeerib energiatarbe, mis on vajalik süsteemi välisseadme jäävabana hoidmiseks. Tulemuseks on suurem aastaringne efektiivsus.

 • Väike müratase

  Väike müratase

  Akustiline konstruktsioon muudab iTec Eco üheks kõige vaiksemaks müügilolevaks soojuspumbaks. Õhksoojuspumpadel tekitavad müra nii kompressor kui ka ventilaator. iTec Eco vaikse töötamise võimaldamiseks tuleb ventilaatori ja kompressori töötamist piirata teatud väärtuseni normaalsest töökiirusest.

  Tänu oma väga heale akustilisele sooritusvõimele saab välisseadme paigutada kõige mugavamasse kohta ilma, et peaks näiteks muretsema, et müra häirib naabreid.

   

 • Küte

  Küte

  Kõige tavalisemad Euroopa küttesüsteemid on veepõhised, st vesi transpordib soojusenergia radiaatoritesse või vesipõrandaküttesüsteemidesse. Veepõhise jaotussüsteemi väljundtemperatuur on põrandakütte puhul tavaliselt 30–35 °C ja radiaatorite puhul 45–55 °C. Thermia soojuspumbad pakuvad väikese süsinikuheitega alternatiivi moodsate hoonete traditsioonilistele kateldele, olenemata sellest, kas tegemist on uusehitise või remondiobjektiga ja milline on küttesüsteemis nõutav temperatuur.

 • Basseini kütmine

  Basseini kütmine

  iTeci Eco saab lihtsasti täiendada nii, et see saaks aasta ringi kütta teie basseini. Nii saate basseini nautida aasta ringi ja vähendada oluliselt selle kütmise kulusid.

 • Thermia Online

  Thermia Online

  Rakendusprogrammi Thermia Online abil saab kontrollida küttesüsteemi nõuetekohast töötamist, vähendada puhkusel viibimise ajaks maja ruumitemperatuuri või saada sõnumeid, kui peaks ilmnema midagi ootamatut. Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta. Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks.

Kas teadsite, et...

Kas teadsite, et...

Kliima kaitsmine algab kodust

Õhk- ja maasoojuspumbad on võimelised vähendama maja CO2-heitkoguseid kuni 75% ja andma teie individuaalse panuse, et Euroopas kasutataks 2030. aastal 32% taastuvaid energiaallikaid.

Allalaadimine

Vaadake reklaamtrükiseid ja tehnilist kirjandust Thermia iTec Eco

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ

Airwave OÜ

+372 6 000 970