Thermia Mega

  • Maasoojuspump nõudlikemateks rakendusteks võimsusega kuni 1400 kW
  • Vähendab teie energiakulu 80%
  • Invertertehnoloogia reguleerib soojuspumba töötamist täpselt nii, nagu on reaalajas vajalik nõudlus
  • Uus juhtimissüsteem ja uudne värviline puuteekraan
  • Kuni 16 seadme kaskaadfunktsioon
  • Kuumgaasitehnoloogia sooja vee efektiivseks valmistamiseks
  • Üks lahendus – küte, soe tarbevesi ja jahutus
  • Küte ja jahutus ühel ajal
  • Online – reguleerige soojuspumpa ükskõik kus te ka ei viibiks
  • Valmidus hoone juhtimissüsteemiga (BMS) ühendamiseks Modbus-siini kaudu
Thermia Mega

A+++ energiaklass, kui soojuspump on integreeritud süsteemi osa.

A+++

A+++ energiaklass, kui soojuspump on ainus soojusallikas. Energiaklass on arvutatud ökoloogilise projekteerimise direktiivi 811/2013 kohaselt

A+++

Omadused

 • Suur jõudlus ja täiustatud funktsioonid

  Suur jõudlus ja täiustatud funktsioonid

  Thermia Mega inverterjuhtimisega maasoojuspump ärihoonetele on ideaalne valik täiustatud kütte- ja jahutussüsteemidega ning väga suurte energiatõhususe ja funktsionaalsuse nõudmistega igat tüüpi ärihoonetele. See muudab selle pumba ideaalseks lahenduseks suurtele ärihoonetele ja ühiskondlikele hoonetele, mis vajavad täiustatud juhtimissüsteemi ja erirakendusi. Tänu oma muljetavaldavale hooajalisele kasutegurile (SCOP-ile) 5,3 (Mega XL klass B0/W35 standardi EN14825 kohaselt, külm kliima) võimaldab Thermia Mega vähendada energiatarvet kuni 80%.

 • Invertertehnoloogia

  Invertertehnoloogia

  Invertertehnoloogia reguleerib soojuspumba võimsust pidevalt hetkenõudluse järgi, mis tähendab, et soojuspump suudab toota 100% teie energiavajadusest. See tähendab omakorda, et kasutaja ei pea maksma lisakütte eest. Inverterid kombineerivad suure energiavajaduse talvel ja väikese soojavee vajaduse suvel nii, et puudub vajadus suurte soojaveeboilerite järele. Lisaks on invertertehnoloogia sobivam elektrivõrgu sujuvkäivituse jaoks ja vajab väiksemat käivitusvoolu.

 • Küttevõimsus ja paindlikkus

  Küttevõimsus ja paindlikkus

  Thermia Mega on saadaval väljundvõimsustega 10-33 kW, 11–44 kW, 14–59 kW ja 21–88 kW. Kui ühendada kuni kuusteist masinat kaskaadsüsteemis, on võimalik saavutada võimsus kuni 1400 kW. Kaskaadsüsteemis ühendatud pumbad käivituvad üksteise järel olenevalt energiatarbest, tagades niiviisi minimaalse energiatarbimise hoolimata võimsusest. Tänu energiaallika reguleerimise unikaalsele funktsioonile kohandatakse küttevõimsus parajasti kasutatava energiaallikaga (puuraugud või väljatõmbeõhk). Thermia Mega paigaldamine tasub tänu nii kütmise kui ka jahutamise ajal energia säästmisele ära lühikese ajaga. Tänu tarvikute laiale valikule suudab Mega tagada ka basseini kütmise ning võib töötada koos päikeseküttepaneelide või lisakütteseadmetega.

 • Passiivne ja aktiivne jahutus – aastaringne mugavus

  Passiivne ja aktiivne jahutus – aastaringne mugavus

  Paljude moodsate hoonete suured klaasipinnad on ilusad pimedamatel kuudel, kuid põhjustavad suvel sageli ülekuumenemist. Passiivne jahutus tagab aasta ringi ideaalse sisekliima. Vajaduse korral saab passiivsele jahutusele lisada aktiivse jahutuse, kasutades soojuspumba kompressorit. Nii passiivne kui ka aktiivne jahutus on traditsioonilisest õhukonditsioneerist palju ökonoomsemad. Mega suudab suvel tagada maja tõhusa jahutuse.

 • Märkimisväärne efektiivsus üheaegsel kütmisel ja jahutamisel

  Märkimisväärne efektiivsus üheaegsel kütmisel ja jahutamisel

  Üheaegne küte ja jahutus aitavad veelgi vähendada kasutuskulusid. Selle saavutamiseks ühendatakse mitu soojuspumpa paralleelselt sooja ja külma vee akumulatsioonipaakide vahele. Soojaveepaagid ühendatakse küttetsoonidega ja külmaveepaagid jahutustsoonidega. Mega asendab sel juhul hoone vajadusest olenevalt sooja vee külma veega. Nii näiteks jahutatakse hotelli konverentsiruumi. Eemaldatavat liigset soojust kasutatakse ujula või spaa sooja vee valmistamiseks.

 • Erandlik sooja vee valmistamine kuumgaasitehnoloogia abil

  Erandlik sooja vee valmistamine kuumgaasitehnoloogia abil

  Thermia on välja töötanud ainulaadse meetodi sooja tarbevee valmistamiseks. Samal ajal, kui soojendatakse läbi hoone küttesüsteemi juhitavat vett, valmistatakse lisaaurujahutis väga kõrgel temperatuuril sooja vett. See tähendab, et hoone kütteperioodi ajal saab rohkesti kasutada väga odava hinnaga sooja vett.

 • Uus arukas juhtimissüsteem

  Uus arukas juhtimissüsteem

  Juhtseade koordineerib ja juhib küttesüsteemi. Thermia soojuspumbad töötavad suure täpsusega, et tagada teie kodus parim võimalik sisekliima võimalikult väikeste kuludega. Meie juhtseadet on väga lihtne kasutada.

  Uued funktsioonid

  • Thermia väljatöötatud menüü ja algoritmid
  • Uus värviline puuteekraan
  • Kasutusmugav intuitiivne menüü ikoonide ja infograafikaga
  • Täielik ülevaade külmutusahela temperatuuridest
  • Kompressori töötamise visuaalne graafik
  • 7 reguleerimispunktiga küttekõver
  • Süsteemiuuendused USB-pesa kaudu
  • Valmidus hoone juhtimissüsteemiga (BMS) ühendamiseks Modbus-siini kaudu
 • Thermia Online

  Thermia Online

  Mega saab varustada Thermia Online’iga. See funktsioon võimaldab kaugjuhtimist ja jälgimist nutitelefoni või arvuti abil. Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta. Thermia Online’i juhtimine ja järelevalve optimeerib erinevates kohtades asuvate hoonete omanike jaoks energeetilise efektiivsuse.

  Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks.

 • Valmis ühendamiseks hoone juhtimissüsteemiga (BMS-iga)

  Valmis ühendamiseks hoone juhtimissüsteemiga (BMS-iga)

  Selle ärihoonete jaoks ettenähtud soojuspumba täiustatud juhtimissüsteem jälgib pidevalt pumba kõiki funktsioone ja annab nende kohta usaldusväärse ülevaate. Mega võib Modbus-siini kaudu suhelda muude (hoone) juhtimissüsteemidega. Seda saab juhtida ja jälgida ka juhtimissüsteemi abil, mis kogub andmeid sama hoone alarmide, ventilatsiooni ja muude süsteemide kohta.

 • Skandinaavia disaini ja vastupidavuse olemus

  Skandinaavia disaini ja vastupidavuse olemus

  Thermia soojuspumbad on konstrueeritud, katsetatud ja valmistatud Rootsis – Euroopa kõige karmimates kliimatingimustes. Kõik meie tooted on konstrueeritud ja valmistatud Euroopa tippkvaliteediga komponentidest ja Thermia osaleb süsteemi projekteerimisel volitatud konsultandina. Meil on hea meel, et meie tehnoloogiliste partnerite hulgas on maailma juhtiv ettevõte Danfoss.

  Thermia Mega põhineb soojuspumpade väljatöötamise ja müügi 40-aastasel kogemusel.

 • Puuteekraaniga juhtseade

  Puuteekraaniga juhtseade

  Mega soojuspumba uus juhtseade paistab silma oma värvilise puuteekraani ja kasutusmugavate ikoonide poolest, mida on lihtne mõista.

Kas teadsite, et...

Kas teadsite, et...

Soojuspump tagab ühtse seadmena kütte, sooja tarbevee valmistamise ja jahutuse. Lisaks suudavad Thermia soojuspumbad ühel ajal kütta ja jahutada.

Soojuspump asendab sel juhul maja vajadusest olenevalt hõlpsasti sooja vee külma veega. Nii näiteks jahutatakse hotelli konverentsiruumi. Eemaldatavat liigset soojust kasutatakse ujula või spaa sooja vee valmistamiseks.

Vt ka

See võib teid huvitada…

Thermia kliendid jutustavad oma lugusid

 • Varasem küttesüsteem põhines kolmel pelletikatlal ja ühel õliküttega lisakatlal, mida kasutati varukütteseadmena. Soojus on jaotatud koolimajas peamiselt traditsioonilisse radiaatorküttesse ja vähemal määral vesipõrandaküttesse. „Varem oli meil raske hoida ühtlast sisekliimat“, selgitas kooli tehnikajuht Mattias Berg.

  Põhikoolihooned saavad kasu soojuspumpadest

  Edane põhikool asub Rootsis Värmlandis Arvika linnast 15 km ida pool. Koolis õpib umbes 100 õpilast alates ettevalmistusklassist kuni 6. klassini. Koolihoov on ruumikas ja kruusapinnaga, millel saab mängida jalgpalli ja muid mänge. Talvel muudetakse see liuväljaks. Edane kool kuulub Arvika omavalitsusse.

  Nüüd on meil töökindel innovaatiline süsteem, mis peab vastu palju aastaid, ja hinnanguline energiatarbe vähenemine on umbes 40 MWh aastas“, lisas Arvika haridusasutuste juht Per-Inge Andersson.

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ

Airwave OÜ

+372 6 000 970