Mida suudab üksainus soojuspump?

Küte

Lorem ipsum

Soojuspump on üks kõige kulusäästlikum lahendus kõigi teie ruumiküttevajaduste lahendamiseks. Päikeseenergia kasutamine on ka keskkonnahoidlik. Euroopa küttesüsteemides on kõige levinum soojuskandjaks vesi.

Sellised süsteemid põhinevad tavaliselt radiaator- ja vesipõrandaküttel. Veepõhise jaotussüsteemi väljundtemperatuur on põrandakütte puhul tavaliselt 30–35 °C ja radiaatorite puhul 45–55 °C.

Olenemata sellest, kas tegemist on uusehituse või renoveerimisprojektiga – Thermia soojuspumbad tagavad kütmise olenemata küttesüsteemis vajalikust temperatuurist.

Eluliselt vajaliku sooja vee valmistamine

Lorem ipsum

Umbes 20% soojuspumba energiatarbest kuulub sooja vee valmistamiseks. On oluline, et sooja vett valmistataks piisavalt, st kodumajapidamise vajadustest olenevalt. Seega tuleb valida soojuspumba õige mudel.

Kuna sooja vee valmistamine moodustab üha suurema osa kodumajapidamise energiavajadusest (vee tarbimine kasvab, kuid majad on nüüd paremini soojustatud), on oluline, et sooja vett valmistataks võimalikult tõhusalt ja usaldusväärselt.

Sooja vett tuleb valmistada nii, et keegi ei peaks ootama. Lisaks peab see toimuma võimalikult väikeste kasutuskuludega. Samuti on tähtis, et soojuspumbal oleks Legionella bakteri ohtu minimeeriv süsteem.

Thermia on välja töötanud tehnoloogia, mis võimaldab kiiresti valmistada suure koguse sooja vett ilma lisaenergiat kulutamata. TWS – Tap Water Stratification (kraanivee kihistamine) ja HGW – Hot Gas Water heaters (tarbevee kuumgaasiga tootmise tehnoloogia).

Mugavuse tagamiseks on ka oluline, et soojaveeboileri saaks kiiresti uuesti täita ja üles soojendada.

Maja jahutamine

Lorem ipsum

Kõigi soojuspumpadega peale õhksoojuspumpade saab tänapäeval hoonet väga soodsa hinnaga passiivselt jahutada. Põhjuseks on see, et passiivne jahutus ei vaja rohkem energiat kui mõne üksiku lambipirni jagu energiat.

Kui passiivsest jahutusest ei piisa, saab Thermia soojuspumpadega tagada teise, aktiivse jahutuse kompressori abil.

See võib olla efektiivsem kui muud müügilolevad süsteemid, kus kasutatakse õhukonditsioneere.

Laske soojuspumbal oma basseini kütta

Lorem ipsum

Kui soovite energiasäästlikku süsteemi basseinivee soojendamiseks, kaaluge soojuspumba hankimist.

Basseine ostetakse mitmesugustel põhjustel, näiteks perekonnale rõõmuks, treeninguks, meelelahutuseks ja võimalik, et ka raviotstarbel. Ilmselt olete siiski kogenud, et kütmata bassein on eelkõige kevadel ja sügisel nautimiseks sageli liiga külm.

Köetud basseini saate nautida igal aastaajal – võimalik, et aasta ringi, mis lühendab teie suure investeeringu tasuvusaega.

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ

Airwave OÜ

+372 6 000 970