Thermia Legend

  • Vähendage oma energiatarbimist kuni 75%
  • Küttejõudluse kõrge tase (SCOP 5,24)
  • Roheline tehnoloogia – külmaaine R452B
  • Optimaalne tehnoloogia tagab suurema aastaringse efektiivsuse
  • Suur kogus (240 liitrit) sooja majapidamisvett
  • Väike müratase
  • Universaalsus – nii uusehitiste kui renoveeritavate hoonete jaoks
  • Üks lahendus kütte, sooja vee valmistamise ja jahutuse jaoks
  • Parim Skandinaavia disain ja funktsionaalsus
Thermia Legend

A+++ energiaklass, kui soojuspump on integreeritud süsteemi osa.

A+++

A+++ energiaklass, kui soojuspump on ainus soojusallikas. Energiaklass on arvutatud ökoloogilise projekteerimise direktiivi 811/2013 kohaselt

A+++

Omadused

 • Suur jõudlus igal aastaajal

  Suur jõudlus igal aastaajal

  Thermia Legend on maasoojuspump, mis pakub tänu ainulaadsele tehnoloogiale aastaringselt suurepärast efektiivsust. Thermia Legend, mille hooajaline jõudluskoefitsient (SCOP) on 5,24 (Thermia Legend 10 B0/W35 vastavalt standardile EN14511), võimaldab vähendada energiatarbimist kuni 75%.

  SCOP on näitaja, mis kirjeldab soojuspumba töötamist aasta ringi, st nii soojal kui ka külmal aastaajal. See näitab toodetud ja tarbitud energiahulga suhet. Mida suurem see tegur on, seda parema süsteemiga on tegemist.

 • Oleme keskkonnahoidlikumad – madal GWP

  Oleme keskkonnahoidlikumad – madal GWP

  Thermia on võtnud endale eesmärgiks võimaldada tervislikumat eluviisi ja vähendada meie ökoloogilist jalajälge. Seepärast ongi Thermia Legend esimene turustatav maasoojuspump kliimasäästlikuma külmaainega R452B ja madalaima GWP*-väärtusega – 698. Lisaks vajab see tänu oma ainulaadsele ehitusele vähem külmaainet kui muud soojuspumbad, mistõttu on sellel väga madal CO2 ekvivalent.

  Külmaaine R452B on uuenduslik igas mõttes. See on suurepärane soojusülekandevahend, mis annab veel suurema energiatõhususe ja kulutasuvuse.

  * GWP on Global Warming Potential ehk globaalset soojenemist põhjustav potentsiaal, mis on tänapäeval kõige täpsem näitaja keskkonnamõju taseme hindamisel.

 • Paindlikkus

  Paindlikkus

  Thermia Legend on saadaval kuue erineva võimsusega: 4 kW, 6 kW, 8 kW, 10 kW, 13 kW, 17 kW kolmefaasilise versiooni (400 V) puhul ja lahe erineva võimsusega: 8 kW ja10 kW ühefaasilise versiooni (230 V) puhul.

  Thermia Legend Duo on ilma soojaveepaagita versioon, mis on valmis töötama eraldi Thermia MBH Legendi 200- või 300-liitrise soojaveepaagiga või mõne muu soojaveepaagiga.

 • Rohkem sooja vett ja kiiremini

  Rohkem sooja vett ja kiiremini

  Soojaveeboiler on varustatud meie TWS (Tap Water Stratification – kraanivee kihistamise) tehnoloogiaga, mis tähendab, et sooja vett valmistatakse kiiremini ja kõrgemal temperatuuril kui traditsioonilise tehnoloogia puhul. Kuna soe vesi lahjendatakse kraanivee temperatuurile, on kasutatava sooja vee maht tänu kõrgemale temperatuurile palju suurem.

   

 • Arukas juhtimissüsteem

  Arukas juhtimissüsteem

  Juhtseade koordineerib ja juhib küttesüsteemi. Thermia soojuspumbad töötavad suure täpsusega, et tagada teie kodus parim võimalik sisekliima võimalikult väikeste kuludega. Meie juhtseadet on väga lihtne kasutada.

  Juhtseade kuvab küttekõverad visuaalselt, ja kui kõverad on kord seatud, ei ole enam vaja nendele mõelda. Temperatuuri suurendamiseks või vähendamiseks piisab ühest nupuvajutusest.

  Juhtimissüsteemi ülevaade:

  • Läikiv must klaasilaadne ekraan
  • Valge tekstiga ümberpööratud värviseadistus
  • Täiustatud välimuse ja puuteomadustega nupud
  • Intuitiivne menüü eelmistest mudelitest pärit omadustega
  • Nutivõrk (EVU)
  • Soolvee jälgimise funktsioon
 • Töökindel ja järeleproovitud tehnoloogia

  Töökindel ja järeleproovitud tehnoloogia

  Thermia Legendi “süda” on fikseeritud kiirusega spiraalkompressor, mis muudab seadme äärmiselt tõhusaks, väga töökindlaks ja vaikseks.

  Maasoojuspumba kompressor on seade, mis võimaldab maa- või veeallikast ammutatud soojusenergiat tõsta kõrgemale temperatuurile, et seda saaks kasutada hoone küttejaotussüsteemis.

 • Optimum-tehnoloogia

  Optimum-tehnoloogia

  Optimum-tehnoloogia on tehnoloogia, mis jälgib pidevalt teie süsteemi ja reguleerib selle põhjal pumba jõudlust. Juhtseade jälgib pidevalt süsteemi ja vajaduse korral reguleerib automaatselt ringluspumpade kiirust, et hoida soolalahuse ja kütteahela ettenähtud temperatuuride vahet. Reguleeritava kiirusega A-klassi pumbad tagavad, et pumba igapäevase töötamise saab alati seada kasutaja nõuete ja tingimuste kohaseks. See tähendab, et võite olla kindel, et pump töötab alati maksimaalse efektiivsusega.

 • Jahutus suvel

  Jahutus suvel

  Soojuspump tagab talvel kütmise, kuid suvel saab protsessi lihtsasti ümber pöörata. Soojuspump kogub majast soojust ja juhib selle pinnasesse puuritud puurauku, tagades jahutuse. See on tavalise õhukonditsioneeriga võrreldes kulusäästlikum.

  Lisatarvikuga Thermia Legend võib suvel tagada ka maja efektiivse jahutuse.

 • Küte

  Küte

  Kõige tavalisemad Euroopa küttesüsteemid on veepõhised, st vesi transpordib soojusenergia radiaatoritesse või vesipõrandaküttesüsteemidesse. Veepõhise jaotussüsteemi väljundtemperatuur on põrandakütte puhul tavaliselt 30–35 °C ja radiaatorite puhul 45–55 °C.

  Thermia soojuspumbad pakuvad väikese süsinikuheitega alternatiivi moodsate hoonete traditsioonilistele kateldele, olenemata sellest, kas tegemist on uusehitise või remondiobjektiga ja milline on küttesüsteemis nõutav temperatuur.

 • Thermia Online

  Thermia Online

  Rakendusprogrammi Thermia Online abil saab kontrollida küttesüsteemi nõuetekohast töötamist, vähendada puhkusel viibimise ajaks maja ruumitemperatuuri või saada sõnumeid, kui peaks ilmnema midagi ootamatut. Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta. Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks.

  Thermia Online on saadaval lisatarvikuna.

 • Basseini kütmine

  Basseini kütmine

  Thermia Legend saab lihtsasti täiendada nii, et see saaks kütta aasta ringi teie basseini. Nii saate basseini nautida aasta ringi ja vähendada oluliselt selle kütmise kulusid.

 • Skandinaavia disaini ja vastupidavuse olemus

  Skandinaavia disaini ja vastupidavuse olemus

  Thermia soojuspumbad on konstrueeritud, katsetatud ja valmistatud Euroopa kõige karmimates kliimatingimustes. Rootsi talved võivad olla ekstreemsed. Veebruar on tavaliselt kõige külmem kuu, kus temperatuur võib Põhja-Rootsis langeda nii madalale kui –30 °C või veelgi madalamale ning kus maju tuleb kütta septembrist maini. Thermia Legend põhineb soojuspumpade väljatöötamise ja müügi 40-aastasel kogemusel.

Väikese süsinikuheitega kütmine on säästva arengu võtmeküsimus.

Väikese süsinikuheitega kütmine on säästva arengu võtmeküsimus.

Õhk- ja maasoojuspumbad on võimelised vähendama maja CO2-heitkoguseid kuni 75% ja andma teie individuaalse panuse, et Euroopas kasutataks 2030. aastal 32% taastuvaid energiaallikaid.

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ

Airwave OÜ

+372 6 000 970