Thermia Calibra Eco

  • Üks madalamaid GWP väärtusi turul
  • Keskkonnahoidlik tehnoloogia – külmaaine R452B
  • Parimad kütmistulemused (SCOP 5,96)
  • Rohkelt sooja tarbevett (260 liitrit)
  • Ülimadal müratase (29–48 dB(A))
  • Invertertehnoloogia kohaneb automaatselt ja täpselt reaalajas vajadustega
  • Mitmekülgne – uutesse või renoveeritud hoonetesse
  • Veebi teel juhtimine – reguleerige soojuspumpa kõikjal, kus te ka ei viibiks
  • Parim Skandinaavia disain ja funktsionaalsus
Thermia Calibra Eco

A+++ energiaklass, kui soojuspump on integreeritud süsteemi osa.

A+++

A+++ energiaklass, kui soojuspump on ainus soojusallikas. Energiaklass on arvutatud ökoloogilise projekteerimise direktiivi 811/2013 kohaselt

A+++

Omadused

 • Tipptasemel jõudlus aasta ringi

  Tipptasemel jõudlus aasta ringi

  Thermia Calibra Eco on invertertehnoloogiaga maasoojuspump, mis pakub kõrgemal tasemel jõudlust tänu selle ainulaadsetele tehnilistele lahendustele. Muljet avaldava hooajalise küttejõudlusega (SCOP) 5,96 (põrandaküte temperatuuril 35 °C kooskõlas standardiga EN14825) Calibra Eco võimaldab teil vähendada energiakulu koguni kuni 80%.

  SCOP on näitaja, mis kirjeldab soojuspumba töötamist aasta ringi, st nii soojal kui ka külmal aastaajal. See näitab toodetud ja tarbitud energiahulga suhet. Mida suurem see tegur on, seda parema süsteemiga on tegemist.

 • Oleme keskkonnahoidlikumad – madal GWP

  Oleme keskkonnahoidlikumad – madal GWP

  Thermia on võtnud endale eesmärgiks võimaldada tervislikumat eluviisi ja vähendada meie ökoloogilist jalajälge. Seepärast ongi Calibra Eco esimene turustatav maasoojuspump kliimasäästlikuma külmaainega R452B ja madalaima GWP*-väärtusega – 698. Lisaks vajab see tänu oma ainulaadsele ehitusele vähem külmaainet kui muud soojuspumbad, mistõttu on sellel väga madal CO2 ekvivalent.

  Külmaaine R452B on uuenduslik igas mõttes. See on suurepärane soojusülekandevahend, mis annab veel suurema energiatõhususe ja kulutasuvuse.

  * GWP on Global Warming Potential ehk globaalset soojenemist põhjustav potentsiaal, mis on tänapäeval kõige täpsem näitaja keskkonnamõju taseme hindamisel.

 • Paindlikkus

  Paindlikkus

  Calibra Eco on saadaval kolme väljundvõimsusega: Calibra Eco 8 (2–8 kW), Calibra Eco 12 (3–12 kW) ja Calibra Eco 16 (4–16 kW) kolmefaasiliste (400 V) versioonidena. Calibra Ecol on sisseehitatud 184-liitrine soojaveepaak.

  Calibra Eco Duo on ilma sisseehitatud soojaveepaagita versioon, mis on ette nähtud töötama eraldi soojaveepaagiga, mis võib olla MBH Calibra 200 või MBH Calibra 300 või mis tahes muu sarnane toode. Tänu tarvikute laiale valikule suudab Calibra Eco pakkuda ka jahutust ja basseini kütmist ning võib töötada koos päikesepaneelide või lisakütteseadmetega.

   

 • Rohkem sooja vett ja kiiremini

  Rohkem sooja vett ja kiiremini

  Soojaveeboiler on varustatud meie TWS (Tap Water Stratification – kraanivee kihistamise) tehnoloogiaga, mis tähendab, et sooja vett valmistatakse kiiremini ja kõrgemal temperatuuril kui traditsioonilise tehnoloogia puhul. Kuna soe vesi lahjendatakse kraanivee temperatuurile, on kasutatava sooja vee maht tänu kõrgemale temperatuurile palju suurem.

  Tänu inverterile ja TWS-tehnoloogiale on Calibra Eco oma sektoris kõige kiirem ja kulutasuvam sooja vee tootja – 260 liitrit sooja tarbevett temperatuuril 40 °C.

   

 • Madal müratase

  Madal müratase

  Uuendusliku mehaanilise ehitusega Calibra Eco on turustatavatest üks vaiksemaid soojuspumpi. Mudeli Calibra Eco 12 helivõimsustase on olenevalt kompressori kiirusest vahemikus 29 dB(A) kuni 44 dB(A) (kooskõlas standarditega EN12102 ja EN ISO 3741).

  Calibra Eco 12 on üks vaiksematest müügilolevatest soojuspumpadest.

   

 • Invertertehnoloogia

  Invertertehnoloogia

  Invertertehnoloogia reguleerib soojuspumba võimsust pidevalt hetkenõudluse järgi, mis tähendab, et soojuspump suudab toota 100% teie energiavajadusest. See tähendab omakorda, et kasutajal ei ole vaja maksta lisakütte eest.

 • Uus arukas juhtimissüsteem

  Uus arukas juhtimissüsteem

  Juhtseade koordineerib ja juhib küttesüsteemi. Thermia soojuspumbad töötavad suure täpsusega, et tagada teie kodus parim võimalik sisekliima võimalikult väikeste kuludega. Meie juhtseadet on väga lihtne kasutada.

  Süsteem kasutab algoritmi, mis tagab madalaimad võimalikud kasutuskulud, hoides soovitud ruumitemperatuuri.

  Uued funktsioonid:

  • värviline puuteekraan ja intuitiivne menüü
  • täielik ülevaade temperatuuridest ja kõveratest
  • Süsteemiuuendused USB-pesa kaudu
  • nutika maja liides hoone juhtimissüsteemiga (BMS-süsteemiga)
 • Puuteekraaniga juhtseade

  Puuteekraaniga juhtseade

  Invertersoojuspumba uus juhtseade paistab silma oma värvilise puuteekraani ja kasutusmugavate ikoonide poolest, mida on lihtne mõista

 • Optimum-tehnoloogia

  Optimum-tehnoloogia

  Optimum-tehnoloogia on tehnoloogia, mis jälgib pidevalt teie süsteemi ja reguleerib selle põhjal pumba jõudlust. Reguleeritava kiirusega A-klassi pumbad tagavad, et pumba igapäevase töötamise saab alati seada kasutaja nõuete ja tingimuste kohaseks. See tähendab, et võite olla kindel, et pump töötab alati maksimaalse efektiivsusega.

 • Küte

  Küte

  Kõige tavalisemad Euroopa küttesüsteemid on veepõhised, st vesi transpordib soojusenergia radiaatoritesse või vesipõrandaküttesüsteemidesse. Veepõhise jaotussüsteemi väljundtemperatuur on põrandakütte puhul tavaliselt 30–35 °C ja radiaatorite puhul 45–55 °C. Thermia soojuspumbad pakuvad väikese süsinikuheitega alternatiivi moodsate hoonete traditsioonilistele kateldele, olenemata sellest, kas tegemist on uusehitise või remondiobjektiga ja milline on küttesüsteemis nõutav temperatuur.

 • Jahutus suvel

  Jahutus suvel

  Soojuspump tagab talvel kütmise, kuid suvel saab protsessi lihtsasti ümber pöörata. Soojuspump kogub majast soojust ja juhib selle pinnasesse puuritud puurauku, tagades jahutuse. See on tavalise õhukonditsioneeriga võrreldes kulusäästlikum. Lisatarvikuga Thermia Calibra Eco võib suvel tagada ka maja efektiivse jahutuse.

 • Basseini kütmine

  Basseini kütmine

  Thermia Calibra Eco saab lihtsasti täiendada nii, et see saaks kütta aasta ringi teie basseini. Nii saate basseini nautida aasta ringi ja vähendada oluliselt selle kütmise kulusid.

 • Thermia Online – sisseehitatud funktsioon

  Thermia Online – sisseehitatud funktsioon

  Rakendusprogrammi Thermia Online abil saab kontrollida küttesüsteemi nõuetekohast töötamist, vähendada puhkusel viibimise ajaks maja ruumitemperatuuri või saada sõnumeid, kui peaks ilmnema midagi ootamatut. Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta.

  Sisseehitatud onlainfunktsioon on aruka juhtimissüsteemi osa. Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui iPhone’i jaoks.

 • Skandinaavia disaini ja vastupidavuse olemus

  Skandinaavia disaini ja vastupidavuse olemus

  Thermia soojuspumbad on konstrueeritud, katsetatud ja valmistatud Euroopa kõige karmimates kliimatingimustes. Rootsi talved võivad olla ekstreemsed. Veebruar on tavaliselt kõige külmem kuu, kus temperatuur võib Põhja-Rootsis langeda nii madalale kui –30 °C või veelgi madalamale ning kus maju tuleb kütta septembrist maini. Thermia Calibra Eco põhineb soojuspumpade väljatöötamise ja müügi 40-aastasel kogemusel. Tänapäeval on see Thermia tootevalikus uusim elamute kütmiseks ettenähtud maasoojuspump.

Kas teadsite, et...

Kas teadsite, et...

Mugavus, mida soovite. Sääst, mida armastate.

Thermia soojuspumbad annavad energiasäästu kuni 80% ja kasutuskulude säästu 50–75% ning vähendavad teie süsiniku jalajälge umbes 50%.

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ

Airwave OÜ

+372 6 000 970