Arhitektid ja insenerid-konsultandid

Terviklahendus töötab tänu Thermiale nutikamalt

Kui otsite terviklahendust, mis aitab rahuldada teie vajadusi professionaalsel kütmisel, sooja vee valmistamisel ja jahutamisel, siis te ei pea rohkem otsima. Thermial on 50-aastane kogemus soojuspumpade valdkonnas, juhtumiuuringute pikk nimekiri ja suur hulk rahulolevaid kliente. Meil on rõõm olla ettevõte, kes pakub professionaalsete soojuspumpade turul täielikke tooteseeriaid.

Me ei müü mitte ainult üksikuid soojuspumpasid, vaid tarnime terviklikke energialahendusi. Tänu Thermiale on teil täielik vabadus valida ise oma süsteemi tehnilised näitajad. Alates sellest ajast, kui valite endale soojuspumba tehnoloogia ja riistvara, teeme teiega koostööd integreeritud süsteemi projekteerimiseks, mis vastab kõigile teie eesmärkidele ja sisaldab selliseid komponente nagu sisetarvikute komplekte, soojaveeboilereid või reservkütteseadmeid. Aitame teid kogu protsessi jooksul alates esialgsest projekteerimisest ja süsteemi tehniliste andmete määratlemisest ning lõpetades vastuvõtmise ja käikuandmisega.

Teie eesmärk on BREEAM või LEED – ja nii ka meil

Ökoloogilise ehitamise programmid BREEAM ja LEED on kaks kõige tähtsamat Euroopa säästva ehituse sertifikaati, mis hõlmavad säästva ehituse sertifikaatide koguturust üle 75%.

Paljudes hoonetes kasutatakse tänapäeval eraldi süsteeme kütte, jahutuse ja sooja vee valmistamiseks. Seetõttu raisatakse suurel hulgal energiat. Thermia pakub palju säästlikumat alternatiivi, mis võib hõlmata kuni 70% hoone energiatarbest, tagab maksimaalse energiatõhususe ning minimaalsed kasutuskulud ja väiksemad CO2-heitkogused. Soojuspumbad võimaldavad ühe seadme abil täita kolme funktsiooni, mis aitab saavutada kõrgema sertifikaaditaseme. Võime teie ainsa koostööpartnerina aidata teil oma hoone muuta lihtsasti ja kulusäästlikult ökoloogiliseks.

Projekteerimise tähtsus

Soojuspumpade paigaldamisel on kõige tähtsam tegur süsteemi projekteerimine. Soojuspump on küll palju tõhusam ja keskkonnahoidlikum kui õli- või gaasikatel, kuid on ka keerukam ja selle efektiivsus oleneb palju rohkem süsteemi projektlahendusest. Põhjus on selles, et soojuspumba efektiivsus oleneb suurel määral pumba töötemperatuurist. Süsteem töötab seda efektiivsemalt, mida madalamal temperatuuril süsteemi torustik, radiaatorid, põrandaküte jne töötavad. Selleks et süsteem saaks töötada madalaimal võimalikul temperatuuril, tuleb süsteemi kõik elemendid hoolikalt projekteerida. See muudab väga tähtsaks sellised tegurid nagu torude suurus, juhtimise strateegia, põranda- või radiaatorkütte lahendus, ventilaatori mähised või aktiivsed jahutustalad.

Oleme Thermia 50-aastase kogemuse põhjal töötanud välja oma arvutustarkvara nimega HPC 2.0 (Heat Pump Calculator – soojuspumba arvutusprogramm). HPC 2.0 võimaldab kliimavööndi, soojusinertsi, klaasitud pinna suuruse, kütte ja jahutustarbe ning soojuse jaotamise meetodi põhjal valida kõige sobivama soojuspumba või kõige sobivamad soojuspumbad ning täpselt hinnata süsteemi aastaseid kasutuskulusid.

Väljaõpe ja dokumentatsioon

Kinnitame kogu vastutusega, et meie soojuspumbad paigaldatakse, võetakse kasutusele ja neid hooldatakse kõige rangemate standardite kohaselt. Selleks korraldame tööstusharu parimaid dokumente ja koolituskursusi paigaldajatele ja inseneridele-konsultantidele, et tõestada, kuidas iga Thermia süsteemi abi on võimalik saavutada parim mugavustase ja efektiivsus.

Ehkki soojuspumbad töötavad külmikutega sarnasel viisil, nõuab geotermilise energiasüsteemi paigaldamine kompleksset tehnoloogiat ja eriteadmisi. Oleme selle protsessi toetamiseks töötanud Thermias välja tehnilise dokumentatsiooni ulatusliku seeria alates selgetest ja lihtsatest kasutusjuhenditest ning lõpetades täiustatud süsteemsete lahendustega.

Pärast õiget projekteerimist on nõuetekohane käikuandmine teine kõige tähtsam etapp usaldusväärse häireteta energiasüsteemi kasutusele võtmisel, mis töötab efektiivselt palju aastaid.

Thermia puhul võib iga süsteem põhineda eritellimusel

Meie kvaliteetsed, äärmiselt vastupidavad ja funktsionaalsed Thermia tarvikud on välja töötatud selleks, et tagada lihtne kasutusele võtmine ja luua täpselt teie vajadustega kohandatud süsteem. Lisaks on kõik meie tarvikud katsetatud ja reaalsetes kütterakendustes järele proovitud.

Thermia lahendused tagavad märkimisväärse paindlikkuse alates üksikute tarvikute ja lisakütteseadmete tarnimisest ning lõpetades Thermia täielikult integreeritud ja ühtse kütte- ja jahutuslahendusega. Kui vajate suures koguses sooja vett või akumulatsioonipaake, pakume laias valikus boilereid, mis ühilduvad täielikult meie soojuspumba seeriaga. Kõiki neid on põhjalikult katsetatud ärirakendustes Põhja-Euroopa nõudliku kliimaga tingimustes.

Energiaallika soojuskarakteristiku katsetamine meeterhaaval

Thermia pinnasekollektoriga soojuspumbasüsteemide juures kasutatava pinnasekollektori projekteerimisel on kriitiline tegur pinnase soojusjuhtivus. Soojuskarakteristiku katseid kasutatakse paigalduskohale iseloomuliku soojusjuhtivuse ning samuti puurauku paigaldatud soojusvahetite soojustakistuse mõõtmiseks. Soojuskarakteristiku katseid kasutatakse tänapäeval laialdaselt mitme puurauguga pinnasekollektori soojusvahetite projekteerimiseks, kui teadmised pinnase soojuslike omaduste kohta aitavad vältida soojusvahetite aladimensioneerimist, mis vähendab süsteemi tootlikkust, või üledimensioneerimist, mis põhjustab süsteemis asjatuid kulusid.

Soojuskarakteristiku katsed annavad vastused näiteks sellistele küsimustele, et kui palju energiat saab ammutada puuraugust ja kui palju puurauke on selle tulemusena vaja hoone soojustarbe rahuldamiseks. Sel viisil annavad soojuskarakteristiku katsed täpse pildi puuraukude arvu, nende sügavuse ja vajaliku soojuspumba võimsuse kohta.

Soojuskarakteristiku katseid võib kasutada HPC 2.0 arvutuste täiendamiseks teatud äriprojektide puhul ja nendega seotud teenuseid pakuvad Thermia sertifitseeritud partnerid.

5-aastane garantii

Meie garantii kvaliteet peegeldab meie tootmisprotsessi rangeid standardeid. Thermia Mega kõigile funktsionaalsetele osadele antakse garantii, mis tagab seadme muretu ja mugava kasutamise ilma, et peaks tegema ootamatuid kulutusi varuosadele. Kui peaks olema vajalik parandustöö, mille kohta kehtib garantii, reageerib volitatud edasimüüja kohe ja teeb parandustööd, kasutades ainult Thermia originaalvaruosi.

Thermia Online

Kõik Thermia soojuspumbad saab varustada Thermia Online’iga. See funktsioon võimaldab kaugjuhtimist ja jälgimist nutitelefoni või arvuti abil. Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta. Thermia Online’i juhtimine ja järelevalve optimeerib erinevates kohtades asuvate hoonete omanike jaoks energeetilise efektiivsuse.

Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks.

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ

Airwave OÜ

+372 6 000 970