Juhendvideod

Thermia soojuspumba juhtseadme seadistamise kohta

Juhendvideod

Soojuspumba temperatuurinäitude lugemine

 

 

 

Lugege selle kohta, kuidas vaadata soojuspumba juhtseadme jälgitavaid kütte- ja soojaveesüsteemi tegelikke temperatuure.

 

 

Tutvuge, kui lihtne on muuta ruumi temperatuuri väärtust. See võimaldab ajutiselt reguleerida ruumitemperatuuri teie eelistustele vastavaks. Ruumitemperatuuri tuleb tavaliselt kasutada kui ajutist nihet normaalsest küttekõverast, mis optimeerib soojuspumba kasutamist kogu aasta jooksul.

Ruumitemperatuuri väärtuse muutmine

Küttekõvera seadistamine

 

 

Küttekõvera parameeter määrab, kui palju soojust toodab soojuspump erinevatel välistemperatuuridel, et tagada mugav sisekliima. Hästi reguleeritud küttekõver tagab ühtlase mugava sisekliima ja minimeerib aasta ringi energiatarvet. Tutvuge selle kõvera reguleerimisega.

 

 

 

Teatud välistemperatuuril, tavaliselt vahemikus +5…–5 °C, on mõnes majas võimalik saavutada optimeeritud sisetemperatuuri, kui peenhäälestada küttekõver teatud välistemperatuuri jaoks. Tutvuge sellise peenhäälestamisega.

Küttekõvera peenhäälestamine teatud temperatuurile

Soojuspumba erinevate töörežiimide seadistamine

 

 

Isegi siis, kui enamikus majapidamistes on soojuspump automaatselt reguleeritud mugavuse ja ohutuse tagamiseks, on võimalik ümber lülitada erinevate töörežiimide vahel. Üks näide on sooja vee valmistamine. Selles videos on näha, kuidas seda teha.

 

 

 

Soojuspump võib teatud tingimustel lakata töötamast ja juhtseadme näidikul kuvatakse häireteade. See on ette nähtud kahjustuste vältimiseks ja ohutu töötamise tagamiseks. Õppige häireteadet lähtestama. Kui häireteadet ei saa lähtestada või kui see ilmub uuesti, pöörduge soojuspumba paigaldaja poole.

Soojuspumba alarmi lähtestamine

Kütte seiskamistemperatuuri seadistamine

 

 

Õppige kütte seiskamistemperatuuri seadistamist. Kui välistemperatuur saavutab teatud taseme, mida nimetatakse seiskamistemperatuuriks, ei ole ruume vaja enam kütta ja vajalik on ainult sooja vee valmistamine.

 

 

 

Juhtseade võimaldab kontrollida soojuspumba tööaega. Videos näidatakse, kuidas saab lugeda kompressori, lisaküttekeha ja sooja tarbevee valmistamise tööaja näitu.

Kui kaua soojuspump töötab?

Soojuspumba integraali väärtuste lugemine

 

 

Paigaldaja poole pöördumisel võib olla kasulik osata lugeda soojuspumba integraali väärtust. Integraali väärtus on pidevalt ümberarvutatav väärtus, mis käitab ja reguleerib küttefunktsioone.

 

 

Kui peate mingil põhjusel kasutama ajutiselt ruumide kütmist ja sooja vee valmistamist ilma, et soojuspumba kompressor töötaks, näiteks avariiolukorras, siis võite blokeerida standardsed seadistused ja lülitada sisse lisaküttemooduli. Tutvuge lisaküttemooduli sisselülitamisega.

Lisaküttekeha käivitamine

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ

Airwave OÜ

+372 6 000 970