Säästlik kinnisvarahaldus

Säästke raha paljude eesseisvate aastate jooksul

Lorem ipsum

Seejärel varustab soojuspump pidevalt teie ärihoonet lõputult taastuva ja üliodava energiaga, vähendades tegevuskulusid ja suurendades kasumlikkust. Nii on see päevast päeva kuni süsteemi kasutusea lõpuni. Süsteemi olelustsükli üldkulude (LCC) seisukohast ei ole sellel soojuspumbal konkurente. Kogu lugu.

Tüüpilised kütte, ventilatsiooni ja õhu konditsioneerimise süsteemid hõlmavad umbes 40% ärihoonete üldisest energiakasutusest. Soojuspumbad annavad 75% teile vajalikust energiast tasuta ning kütavad ja jahutavad samal ajal teie maja, et tagada võimalikult suur mugavus.

Ostu ajal maksab soojuspumbasüsteem rohkem kui võrreldava võimsusega tavapärane kütusel põhinev süsteem. Kuid just siis läheb asi huvitavaks.

Olenemata teie süsteemi suurusest või keerukusest tasub soojuspumba alginvesteering end alla 10 aastaga 100% ära.

Mugavused hoone kasutajatele ja üürnikele

Soojuspumbad tagavad suure mugavuse, sest annavad kogu nõudlusele vastava kütte- ja jahutusvõimsuse. Mõni süsteem võib katta 100% teie küttevajadusest. See tähendab, et ei ole vaja kasutada lisakütteseadmeid ega -õhukonditsioneere. Geotermaalne soojuspump teeb kogu selle töö ise ära.

CO2 vähenemine – kavandatud sihtväärtuste saavutamine

Geotermaalsed soojuspumba vajavad töötamiseks vaid vähe elektrienergiat, mis võimaldab teil tunduvalt vähendada nafta või maagaasi tarbimist ja seega süsinikujalajälge. Kui valite taastuvast energiaallikast pärit elektrienergia, siis teie süsinikujalajälg tegelikult kaob.

5-aastane garantii

Meie garantii kvaliteet peegeldab meie tootmisprotsessi rangeid standardeid. Thermia Mega kõigile funktsionaalsetele osadele antakse garantii, mis tagab seadme muretu ja mugava kasutamise ilma, et peaks tegema ootamatuid kulutusi varuosadele. Kui peaks olema vajalik parandustöö, mille kohta kehtib garantii, reageerib volitatud edasimüüja kohe ja teeb parandustööd, kasutades ainult Thermia originaalvaruosi.

Thermia kliendid jutustavad oma lugusid

 • Ühistu otsustas maja täielikult renoveerida, mis tähendab, et geotermaalne energia asendas täielikult kaugkütte. Soojust annavad praegu kolm inverterkäitusega Mega-maasoojuspumpa, kus igaühe võimsus on 88 kW.

  Thermia Mega taastuvenergia – mõistlik valik

  HSB Fabriken (Hyresgästernas sparkasse- och byggnadsförening och fabriken) on elamuühistu Arvika linnas Rootsis Värmlandis. Ühistu hõlmab 11 hoonet, mis on ehitatud 1980. aastate keskel ja milles elab umbes 200 inimest. Korterite üldine elamispind on 8600 m2 ja muu pind (näiteks garaaž jne) 1400 m2. Kaugkütte tõusev hind oli peamine põhjus, miks elanikud hakkasid otsima muud küttelahendust.

  Kõik elanikud naudivad nüüd talvel soojust ja mugavust ning korteriühistu säästab kütteperioodil kuni 65 000 eurot.“

 • Investor kavatses algusest peale hoone kütmiseks ja sooja vee valmistamiseks kasutada taastuvenergial põhinevat tehnoloogiat. Korterites on põrandaküte ja jahutus.

  Energiasäästlikud korterid Itaalias

  Põhja-Itaalias Trentos ehitati uus 68 korteriga elamukompleks osalt üüri- ja osalt müügikorteriteks. Hoone asub Trento linna vanas Monte Capuccini karjääris.

  Tänu geotermaalse energia ja päikeseenergia kasutamisele esindavad Capuccini korterid säravat näidet efektiivsusest, energiasäästust ja keskkonna jätkusuutlikkusest.“

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ

Airwave OÜ

+372 6 000 970