Thermia iTec XT

  • Vähendage oma energiatarbimist kuni 80%
  • Suurepärane küttejõudlus (SCOP 4.9)
  • Külmutusagens R32 on keskkonnasõbralikum
  • Töötab temperatuuridel kuni -30 °C
  • Pakub rohkelt sooja tarbevett
  • Jahutusvõimalus standardvarustuses
  • Väga madal müratase (35 dB(A))
  • Paindlikkus – viis sisepaketti
  • Nõudluse järgi juhitav sulatus
  • Internetis – juhtige oma soojuspumpa kõikjalt
  • Parim Skandinaavia vastupidavusest ja funktsionaalsusest
Thermia iTec XT

A+++ energiaklass, kui soojuspump on integreeritud süsteemi osa

A+++

A+++ energiaklass, kui soojuspump on ainus soojusallikas. Energiaklass on arvutatud ökoloogilise projekteerimise direktiivi 811/2013 kohaselt

A+++

Omadused

 • Suurepärane jõudlus aastaringselt

  Suurepärane jõudlus aastaringselt

  Thermia iTec XT on õhksoojuspump, mis tagab maksimaalse jõudluse ja funktsionaalsuse kõigis Euroopa kliimavööndites, hoides teid talvel soojas ja suvel jahedas.

  Sellel on muljetavaldav hooajaline jõudluskoefitsient (SCOP) 4,90 (iTec XT 14 at A7/W35 vastavalt EN14825). Thermia iTec XT tagab maksimaalse energiasäästu ja töötab temperatuuridel kuni -30 °C .

  *SCOP (hooajaline jõudluskoefitsient) määrab, kui tõhusalt soojuspump töötab aastaringselt, sealhulgas nii soojal kui ka külmal aastaajal. Mida suurem väärtus, seda parem süsteem.

 • Ilus Skandinaavia disain

  Ilus Skandinaavia disain

  iTec XT-l on uus väga kvaliteetne ekraan . Lisaks üldise disaini täiustamisele pakub uus ekraan ka paremat kontrasti. Soojuspumba iTec XT kontrolleril on kasutajasõbralikud ikoonid, mida on lihtne mõista ja kasutada.

  iTec XT siseseadmel on puhas valge esiosa ning välisseade on sama elegantne ja mattmust viimistlusega .

  Kõik erinevad siseseadmed on puhta skandinaavialiku disainiga valge esiküljega, mis sobivad teie koju diskreetselt.

 • Mitmekülgsus

  Mitmekülgsus

  Õhksoojuspumbal on kaks osa: soojuspump ise, mis paigaldatakse õue, ja siseseade, mis juhib väljundit, kuum veevarustus ja muud funktsioonid.

  Thermia iTec XT on saadaval kolmes väljundsuuruses: iTec XT10 (3–10 kW), iTec XT14 (3–14 kW) ja iTec XT16 (3–16 kW) nii ühefaasiliseks (230 V) kui ka kolmefaasiliseks (440 V) paigalduseks. .

  Siseseadme jaoks saate valida viis versiooni: Standard, Plus, Total, Total EQ ja Total Compact, olenevalt teie nõuded. iTec XT võimaldab teil soovi korral ühendada mahupaagi ja kuumaveepaagi.

  Kombinatsioonid on lõputud, võimaldades meil kohandada teie küttesüsteemi teie vajadustega, hoides samal ajal teie energiakulud miinimum.

  Lisaks on iTec XT-l lai valik laiendusi, nt basseini soojendamiseks, töötamiseks koos päikesepaneelide või täiendavate soojusallikatega ja muude võimalustega.

 • Olgem keskkonnahoidlikumad

  Olgem keskkonnahoidlikumad

  Oleme Thermias pühendunud tervislikuma eluviisi tagamisele ja keskkonnamõju vähendamisele. Seetõttu on meie õhksoojuspumpades üha rohkem kasutatud keskkonnasäästlikumat külmaainet R32.

  Külmaaine R32 esindab iga päev meie uuenduslikku suhtumist. See on suurepärane soojuskandeaine, mis toob kaasa suurema energiatõhususe ja tasuvuse.

  Külmaainel R32 on ka väike globaalse soojenemise potentsiaal (GWP), mis muudab selle keskkonnahoidlikumaks.

 • Jahutus standardina

  Jahutus standardina

  Thermia iTec XT võib pakkuda teie kodu tõhusat jahutust ka suvel. Protsess, mis annab soojuse ajal talv pööratakse lihtsalt suvel jahedaks. Kõik iTec XT mudelid pakuvad seda funktsiooni standardvarustuses.

 • Madal helitase

  Madal helitase

  Thermia iTec XT helitasemega 42db(A) 4 meetri kaugusel on väga vaikne. Tänu suurepärasele akustilisele jõudlusele saab välisseadme paigutada kõikjale, kus see on kõige mugavam, ilma et peaksite muretsema näiteks naabritele mõjuva müra pärast.

  Õhksoojuspumpades tekitab müra nii kompressori kui ka ventilaatori töö. iTec XT tööhelitasemed varieeruvad 42 dB(A) kuni 58 dB(A) olenevalt kompressorist ja ventilaatori kiirusest (vastavalt standardile EN12102).

 • Vähendage oma energiaarvet

  Vähendage oma energiaarvet

  Õhksoojuspumbal iTec XT on invertertehnoloogia, mis juhib kompressorit ja reguleerib pidevalt soojuskoormust vastavalt hetkesoojusvajadusele.

  Lisaks jälgib Thermia Optimum tehnoloogia teie süsteemi ja reguleerib jõudlust vastavalt. Kiiruse reguleeritav A-klassi tsirkulatsioonipumbad tagavad, et igapäevast tööd reguleeritakse automaatselt vastavalt tingimustele ja teie vajadustele.

  Seega ei kasuta te kunagi rohkem energiat kui vaja, hoides oma energiaarved minimaalsena ilma sõrmegi tõstmata.

 • Rohkem sooja vett ja kiiremini (siseseadmete Total, Total Compact ja Total EQ puhul))

  Rohkem sooja vett ja kiiremini (siseseadmete Total, Total Compact ja Total EQ puhul))

  Soojaveeboiler on varustatud meie TWS (Tap Water Stratification – kraanivee kihistamise) tehnoloogiaga, mis tähendab, et sooja vett valmistatakse kiiremini ja kõrgemal temperatuuril kui traditsioonilise tehnoloogia puhul. Kuna soe vesi lahjendatakse kraanivee temperatuurile, on kasutatava sooja vee maht tänu kõrgemale algtemperatuurile palju suurem.

   

 • Ülimalt lihtne juhtida

  Ülimalt lihtne juhtida

  Thermia soojuspumbad töötavad täieliku täpsusega, et tagada teie kodule parim võimalik sisekliima madalaima võimaliku kuluga.

  Kui soojuspump on seadistatud, ei pea te enam kunagi sellele mõtlema. Enamik funktsioone on automaatsed, kui te ei soovi seda muuta seaded või süsteemi käsitsi juhtimine.

  Thermia iTec XT on varustatud uusima ekraanitehnoloogiaga, mis annab teile väga sõbraliku kasutajaliidese atraktiivsete ikoonide ja suure kontrastsusega. See kuvab visualiseeritud soojuskõveraid ning temperatuuri saab tõsta või langetada ühe nupuvajutusega.

 • Nõudlusele vastav sulatamine

  Nõudlusele vastav sulatamine

  Talvise kasutamise ajal eraldab õhksoojuspump energiat külmast välisõhust ja vabastab soojuse eluruumidesse. Välisõhu teatud tingimustes võib pumba kütterežiimis töötamise ajal õhkjahutusega soojusvahetil tekkida härmatis, mis vähendab küttejõudlust. Õhksoojuspumba sulatamine on hädavajalik süsteemi töökindluse tagamiseks. Sulatamine kulutab siiski alati energiat ja seda tuleb teha vaid siis kui vajalik ja nii kaua kui vaja.

  Standardsetes süsteemides põhineb tüüpiline sulatustsükkel taimerfunktsioonil. Thermia välisseadme sulatamine on seevastu automaatne ja vajadusest olenev. Sulatamine lülitatakse sisse ainult vajaduse korral ja vajalikuks ajaks. See minimeerib energiatarbe, mis on vajalik süsteemi välisseadme jäävabana hoidmiseks. Tulemuseks on suurem aastaringne efektiivsus.

 • Küte

  Küte

  Kõige tavalisemad Euroopa küttesüsteemid on veepõhised, st vesi transpordib soojusenergia radiaatoritesse või vesipõrandaküttesüsteemidesse. Veepõhise jaotussüsteemi väljundtemperatuur on põrandakütte puhul tavaliselt 30–35 °C ja radiaatorite puhul 45–55 °C. Thermia soojuspumbad pakuvad väikese süsinikuheitega alternatiivi moodsate hoonete traditsioonilistele kateldele, olenemata sellest, kas tegemist on uusehitise või remondiobjektiga ja milline on küttesüsteemis nõutav temperatuur.

 • Thermia Online

  Thermia Online

  Rakendusprogrammi Thermia Online abil saab kontrollida küttesüsteemi nõuetekohast töötamist, vähendada puhkusel viibimise ajaks maja ruumitemperatuuri või saada sõnumeid, kui peaks ilmnema midagi ootamatut. Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta. Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks.

 • Basseini kütmine

  Basseini kütmine

  iTeci XT saab lihtsasti täiendada nii, et see saaks aasta ringi kütta teie basseini. Nii saate basseini nautida aasta ringi ja vähendada oluliselt selle kütmise kulusid.

 • Skandinaavialiku vastupidavuse ja funktsionaalsuse olemus

  Skandinaavialiku vastupidavuse ja funktsionaalsuse olemus

  Thermia soojuspumpasid on testitud ühes Euroopa karmimas kliimas. Rootsi talved võivad olla ekstreemsed. Veebruar on tavaliselt kõige külmem kuu, mille temperatuur on regulaarselt alla nulli, ja küte on hädavajalik septembrist maini.

  Tõelise viikingina on Thermia iTec XT end tõestanud ja testitud külmas põhjamaises kliimas ning sellel on erinevad funktsioonid, mis pakuvad täiuslikku mugavuse tase teie kodule aastaringselt ja aastateks.

Kas teadsite, et...

Kas teadsite, et...

Kliima kaitsmine algab kodust

Õhk- ja maasoojuspumbad on võimelised vähendama maja CO2-heitkoguseid kuni 75% ja andma teie individuaalse panuse, et Euroopas kasutataks 2030. aastal 32% taastuvaid energiaallikaid.

Thermia iTec XT

iTec XT – soojuspump, mis pakub ületamatut mugavust kõige külmematel päevadel

iTec XT õhksoojuspumba eelised lühidalt:

 • Suurepärane küttejõudlus (SCOP 4.9)
 • Külmutusagens R32 on keskkonnasõbralikum
 • Töötab nii madalatel temperatuuridel kui 0,30°C
 • Küte, jahutus ja soe tarbevesi kõik ühes
 • Väga madal helitase (35db(A))

iTec XT – soojuspump, mis pakub ületamatut mugavust kõige külmematel päevadel

Thermia õhksoojuspumbad

Nautige taastuvenergia kütte ja jahutuse eeliseid

Nautige taastuvenergia kütte ja jahutuse eeliseid

Thermia õhksoojuspump töötab lihtsal põhimõttel: see edastab jahutusprotsessi kaudu energia välisõhust teie küttesüsteemi vette. Õhus salvestunud energia ammutatakse lihtsalt välja ja seda saab kasutada kütmiseks, jahutamiseks, sooja tarbevee ja basseini soojendamiseks.

 

Talvisel ajal saavad õhksoojuspumbad teie kodu kütta põrandakütte või radiaatorite kaudu. Suvel pakuvad need meeldivat jahutust põrandasüsteemi või ventilaatorite abil. Saate nautida kuuma vett aastaringselt ja soojendada ka oma basseini.

Allalaadimine

Vaadake reklaamtrükiseid ja tehnilist kirjandust Thermia iTec XT

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ

Airwave OÜ

+372 6 000 970