Thermia Atlas – maailma nr 1 soojuspump

Thermia Atlas – maailma nr 1 soojuspump

Kuidas murdis uus Thermia Atlas maasoojuspump maagilise 6,0 SCOP barjääri? Vastuseks on unikaalne kombinatsioon täiustatud juhtimissüsteemist, invertertehnoloogiast ning arvukatest teistest tehnoloogiatest. Need on andnud Atlasele kõrgeima SCOP-väärtuse turul*. Nii paljude suurepäraste omaduste ja eeliste integreerimine ühte mudelisse tõstab väljapaistva Atlase soojuspumba uuele tasemele. Mitte ainult oma uskumatu 6,15 SCOP reitingu osas – see soojuspump on igas mõttes kõrgklassist.
„Uus Thermia Atlas soojuspump on meie esmaklassilise kodumaise tootevaliku tippmudel. Kõigi aegade kõrgeim SCOP reiting, madalamad elektriarved, ületamatud sooja vee tootmise tasemed ning oma klassi madalaim müratase (30-43 dB(A)) tagavad kõik koos mugava elu. Lisaks on Rootsi ettevõtte pool toodetud uuel Atlasel ka parim Skandinaavia disain. Nüüd kus uus toode muutub 2020. aasta alguses laialt kättesaadavaks on perekondadel võimalik hankida endale parim madala süsinikueritusega taastuvküttesüsteem turul,“ selgitas Airwave OÜ juhatuse liige Urmas Malmet.  „Kahe erineva mudeliga, Atlas 12 (3-12kW) ja Atlas 18 (4-18kW), on meil võimalik pakkuda energialahendusi uutele kodudele, milles on bassein või mullivann, aga ka suurematele kodudele, mis vajavad moderniseerimist.“

Soojuspumbas kasutatav uus invertertehnoloogia annab väljapaistvaid tulemusi: „Muljet avaldava sooritusvõime põhitegur on uus täiustatud juhtseade, mis kasutab invertertehnoloogiat täielikult ära. Atlas annab perekodule ületamatu sooja vee mugavustaseme koos tõendatud kulutõhususega,“ kommenteeris Thermia taastuvenergia ja kütteseadmete tootejuht Toomas Kibus.

Thermia Atlas pakub juhtivat sooja vee tootmise süsteemi turul. Majaomanikele ja perekondadele tähendab see tohutult palju rohkem sooja vett, kiiremat veevarustust ja tunduvalt väiksemaid kulusid. Uus soojuspump võidab kolme Thermia poolt välja töötatud tehnoloogia kasutamisest. Invertertehnoloogia, kuuma gaasi tehnoloogia ja kraanivee kihistumine integreeritud 184-liitrise veepaagiga suudab korraga toota 545 liitrit kuuma vett. Vannis käimine samal ajal kui keegi teine on duši all ei ole kunagi olnud nii lihtne ega mugav.

Thermia Atlasel on rohkem standardseid lisafunktsioone kui ühelgi teisel soojuspumbal Thermia tootevalikus. Need hõlmavad põhjalikku ülevaadet temperatuuridest ja kõveratest, kahte kütte/jahutusringlust, nutika kodu liidest hoone juhtimissüsteemile, nutikat võrku (EVU), energiaallika kontrolli, puhverpaaki ja isehäälestuvat tarkvarauuendust USB-pesa kaudu.

Parim Skandinaavia disain esmaklassilise lihviga avaldab muljet uue üleni klaasist värvilise puutetundliku ekraaniga, mis jätab diskreetse ent veelgi kvaliteetsema mulje. Hõbehall esikülg ja kate on soliidne ja stiilne, mis aitab installatsioonil sulanduda vaevata elegantsete kodusisustustega.

Uus Thermia Atlas on ühtlasi saadaval Duo versioonina koos spetsiaalse MBH Atlase soojaveepaagiga. MBH Atlase soojaveepaak on saadaval nii 200- kui 300-liitrise versioonina.

Thermia Atlas on saadaval alates 2019. aasta detsembrist. Thermia soovitab võtta ühendust volitatud edasimüüjaga, et saada teavet ligikaudse ostuhinna ja paigalduse kohta ning täpseid arvutusi seoses teie majapidamise säästupotentsiaaliga.

 

*Hooajaline jõudluskoefitsient (0/35 vastavalt standardile EN14825, Pedesign 16 kW, külm kliima - Helsingi), SCOP 6,15 on parim tulemus Euroopa tootjate R410A põhiste maasoojuspumpade seas 2019. aasta detsembris.

 

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ

Airwave OÜ

+372 6 000 970