Väikese süsinikuheitega küte

Koht, kus roheline elurajoon kohtub ökoloogilise tehnoloogiaga

Uuesalu tähendab privaatsust ja loodust

Uuesalu elamurajoon asub Tallinna kesklinnast vaid 8 km kaugusel. Kodune hubasus, rahu ja sõbralikud kohalikud elanikud on vaid mõned märksõnad, mis kirjeldavad Uuesalu elamurajoonis valitsevat õhkkonda. See on väga populaarne noorte ja lastega perede seas, sest piirkonnas on privaatsed ja avarad korterid, rohke haljastus ja hästi läbimõeldud taristu.

„Vaatasime majade pilte ja olime kohe võlutud! Võlutud mitte ainult arhitektuurist ja materjalide valikust, vaid ka maaküttest...” ütleb Stanislav Kalov, kelle perekond oli Uuesalu Kodu arenduse esimene klient.

Väikese süsinikuheitega küte moodsates energiasäästlikes majades

Mitmed Uuesalu küla majad on ridaelamud või terrassmajad, mis on ehitatud viimase viie aasta jooksul. Uuesalu puhul otsustas arendaja ümbrusele sobivalt rohelise ehitusviisi kasuks – kõik, enamasti ühekorruselised majad on puit- või kivivoodriga. „Vastupidavate ja kestvate materjalide valik aitab kaasa tervisliku elukeskkonna loomisele ja tagab väga hea heliisolatsiooni“, ütleb Uuesalu Development Ltd juhatuse liige Janar Muttik.
Maja välispiire ja taristu on projekteeritud ökoloogilise ja loodushoidliku suunitlusega. Kõik elamud on hästi soojustatud, varustatud kolmekordsete plastakendega, mis tagavad väikese soojusülekande. Kõik elamud on varustatud Thermia Diplomati või Thermia Diplomat G3 maasoojuspumpade ja integreeritud soojaveeboileritega. Maja varustatakse taastuvenergiaga pinnasekollektori kaudu, mis on umbes 1,5 sügavusele maa alla kaevatud horisontaalne kontuur. „Kõik üürnikud saavad kasu taastuvenergial põhinevast küttesüsteemist“ – ütleb Airwave’i taastuvenergia ja kütte osakonna juhataja Toomas Kibus.

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ

Airwave OÜ

+372 6 000 970