Uus Thermia Calibra

Uus Thermia Calibra

Ülim tõhusus, silmapaistev mugavus ja ülimadal helitase tähendavad, et see unikaalne maasoojuspump on kehtestanud oma segmendis uued standardid, mis võimaldavad kärpida küttearveid kuni 80% võrra.

Täiustatud juhtsüsteem ja invertertehnoloogia kasutamine on üks osa uue Thermia Calibra võimekuse saladusest. See uuenduslik seade suudab tänu oma segmendi ühele kõrgemale hooajalise soojusteguri (SCOP) näitajale tagada peredele ületamatu mugavuse sooja vee tootmisel ja tõestatud kulutõhususe.

„Uue Thermia Calibra hooajaline soojustegur on kuni 5,8* ja seega on pump äärmiselt pragmaatiline alternatiiv traditsioonilistele küttelahendustele madalenergiahoonetes. See uuenduslik kontseptsioon äratab kahtlemata huvi paljudes Euroopa peredes, kes otsivad töökindlat ja tõhusat viisi kodu kütmiseks ja soovivad samas minimeerida oma mõju keskkonnale. Kuna see uus soojuspump suudab ammutada energiat maa seest või veest, siis on tegemist kahekordse taastuva energiaallikaga,” selgitas Thermia AB rahvusvahelise müügi direktor Hans Wreifalt.

Soojuspumbas kasutatav invertertehnoloogia tagab silmapaistva tulemuse, nagu selgitas Thermia tootejuht Petter Lykken: „Üks selle muljetavaldava talitluse saladusi peitub võimsas juhtseadmes, mis kasutab meie invertertehnoloogia võimalusi maksimaalselt ära. See uus soojuspump vastab kõige nõudlikuma koduomaniku vajadustele ja kuulub täiesti omaette klassi sooja vee tootmise võimekuse poolest. Peale selle on Calibra tänu uuele mehaanilisele konstruktsioonile kõige vaiksem soojuspump oma segmendis. Talitluse ajal võib selle helitase olla vaid 28 dB, mis on võrreldav sahisevate lehtede helitasemega.”

Invertertehnoloogia reguleerib soojuspumba väljundit lakkamatult hetkenõudlusest olenevalt, võimaldades sellel rahuldada pere energiavajadust täielikult. See omakorda tähendab, et omanikul pole vaja maksta kalli abikütte eest.

Uus Thermia Calibra tagab oma segmendis kõige kiirema ja kulutõhusama sooja vee tootmise. Koduse rakenduse puhul tähendab see suurema sooja vee koguse tootmist kiiremini ja palju odavamalt. Seda võimaldavad kaks Thermias välja töötatud tehnoloogiat: inverter ise ja kraanivee stratifitseerimine sisseehitatud 180-liitrise veepaagiga. Igapäevasel kasutamisel tähendab see, et suure sooja vee vajaduse rahuldamisega hommikul või õhtul ei ole mingit probleemi.

Sisseehitatud soojaveepaagiga mudel on saadaval halli ja valgena. Uus Thermia Calibra on saadaval ka Duo-variandina koos sihtotstarbelise MBH Calibra soojaveepaagiga. MBH Calibra soojaveepaak on saadaval kahes suuruses: 200 ja 300 l.

Calibra 7 on oma 1,5–7 kW võimsuse ja Calibra 12 on oma 3–12 kW võimsusega kõige kompaktsemad tooted Thermia inverteriga soojuspumpade valikus. Kõik selle valiku tooted sobivad ideaalselt paigaldamiseks uutesse energiatõhusatesse hoonetesse, aga ka renoveeritavatesse ja moderniseeritavatesse majapidamistesse.

Thermia soovitab võtta ühendust volitatud edasimüüjaga, et saada täpne pakkumus maasoojuspumba ostuks ja paigaldamiseks ning iga konkreetse majapidamise võimaliku energiasäästu arvutamiseks.

* Hooajaline soojustegur (SCOP) standardi EN14825 kohaselt, külm kliima (Helsingi), arvutuslik koormus (Pdesign) CALIBRA 12: 10,60 kW (B0W55), 11,69 kW (B0W35)
* Hooajaline soojustegur (SCOP) standardi EN14825 kohaselt, külm kliima (Helsingi), arvutuslik koormus (Pdesign): 6,39 kW (B0W55), 7,11 kW (B0W35)

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust

Kirjutage meile

We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message... more
We inform you that your agreement may be withdrawn at any moment by sending an email message to our Data Protection Officer: info@thermia.com from the address that the agreement concerns. We inform you that you are not profiled. Your data will not be shared outside the European Economic Community or shared with multinational organizations. hide
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above... more
We inform you that the administrator of the personal data provided in the form above is Thermia AB based in Box 950 671 29 Arvika. Please send all your questions and doubts to our Data Protection Officer at info@thermia.com. Your data will be processed in order to reply to the question according to the provision that data processing is lawful if it is necessary to carry out an agreement or prior to entering it. If you agree to the above, your data will also be used to send marketing content. You can find full information about your personal data in our privacy policy. hide
* Mandatory field

Thermia partner Eestis

Airwave OÜ

Airwave OÜ

+372 6 000 970